Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Dodaj intencje

Bogusia
Św. Zygmuncie i Św. Józefie! Pomózcie mi odyzskac miłosc i serce Michała, by nie wybrał innej, jeśli mnie kocha, bym go niej utraciła, by on mnie na nowo pokochał, zdecydował się byc ze mna, by mu na mnie zalezało, by Bóg odmienił i otworzył jego serce, by Michał chciał mi wyszko wyjasnic. O wiare dla mnie i nadzije, jesli moje intencje sie podobaja Bogu.Dziękuję za pomoc w zdaniu trudnego egzaminu na studia, i za powrót na nie, proszę o dalszą opieka na studiahc, bym mogła je skonczyc i rpzoaczac mgr, by zli ludzie mi nie przeszakzdali złącz mnie z Michałem, spraw by zli ludzie nam nie przeszadzali i nie wchodzili miedzy nas i nie zdołali Michała do nieczego namówi ć i zmusic do nieczego złego i złamac, by on mi uwierzytł i zaufał an nowo i by Bog odnowil nasza wiez . Jesli moje intencje sa miłe Bogu, to prosze o to by m nie ustałą w modlitwie i wypełniała Sluby dane Bogu,bym ufała. Sw. Józefie pomoz wszystko wyjasnc i daj mi Michała za meza, wszysto co jest dla mnie przykre odaaje Bogu i ofiaruje za Michała. Pomoz Michałwi, boje sie o jego zdrowe i bezpieczenstwo, oddal od niego wszelkie zło i nieszczesxcie i czuwaj nad nim troszcz sie o jego dusze i ciało
2016-03-28 19:03:24
Ela
Święty Józefie proszę Cię, dopomóż mi, abym jak najrychlej spotkała uczciwego i przyzwoitego mężczyznę, z którym połączy mnie łaska dobrego i szczęśliwego małżeństwa, opartego na wzajemnym szacunku, miłości, wierności i zaufaniu. Pokornie proszę o pomyślność w życiu osobistym. Święty Józefiei, bardzo liczę na twoją pomoc w przemianie mojego smutnego życia!
2016-03-28 12:03:51
Danuta
Proszę o modlitwę za moje dzieci i męża,miłość w naszej rodzinie , szacunek i głęboką wiarę. Bóg zapłać.
2016-03-27 11:03:26
Bogdan
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Józefa i św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego za moja ukochaną Żonę Basię o łaskę uzdrowienia jej z choroby nowotworowej.
2016-03-25 13:03:44
gabrysia
"Daję wam przykazanie nowe, abyście się wzajemnie miłowali, jak Ja was umiłowałem." /J 13,34/ BŁOGOSŁAWIONEGO, PEŁNEGO MIŁOŚCI CZASU OCZEKIWANIA NA ZMARTWYCHWSTANIE NASZEGO PANA... Przez wstawiennictwo Najświętszej Panienki, Św. Józefa, Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, a także Świętych Apostołów i Męczenników oraz Wszystkich Świętych i Świętych naszych Kapłanów, zawierzam Bożemu Miłosierdziu moją Kochaną Rodzinę, wszystkich Ludzi Tatr, moich Przyjaciół, Nieprzyjaciół Kościoła, Sąsiadów, Studentów i Uczniów, wszystkich Ludzi dobrej woli, Współpracowników i Wspólników spółki, a także pracę mojego Kochanego Męża. Oddaję Ci Panie Jezu wszystkie Duszyczki chore na ciele i duszy, które w sposób wiadomy jedynie Sobie, Pan Bóg do mnie sprowadza. I CHWAŁA MU ZA TO! Proszę także o wiele Łask Bożych dla Was, Drogie Siostry oraz dla wszystkich Drogich Braci Kapłanów, których ogarnia moje serce... Jak każdego dnia, tak i dziś dziękuję Dobremu Bogu za powołanie Wszystkich Dusz do tej Bożej Pięknej Służby. AMEN! Z niezwykłej Łaski Pana, w sposób całkowicie oddany, łącznie z głęboką modlitwą, Eucharystią i postem zupełnym, oddaję Bogu, naszemu Stwórcy, mojego Umiłowanego w Panu Przyjaciela, ks. Grzegorza Lechowicza, prosząc o głębokie oczyszczenie Jego Serca i napełnienie Go Czystą, Piękną, Uszczęśliwiającą Bożą Miłością, by zdecydowanym i prężnym krokiem na wieczną Chwałę Boga Ojca, nieustannie miał siłę iść w ciemno za Światłem, Którym jest Sam Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel, ...i tylko w tę naszą - pamiętasz :-) PIĄTĄ STRONĘ ŚWIATA, bo i nigdzie więcej! Niech nasza Mateczka otacza Go Swoją Matczyną Opieką oraz Miłością, zwłaszcza w tych trudnych chwilach życia... Niech wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Łaski, by podejmowany trud zmagania się z codziennością uskrzydlał Go i pozwolił dotykać Nieba już tu na ziemi. Przez szczególne orędownictwo Świętego Brata Charbela, proszę o całkowite wypełnienie Woli Bożej w nas, o Światło Ducha Świętego, o Wielką Bożą Odwagę i Siłę w wiernym pielgrzymowaniu, które wyznacza nam Pan Zastępów. Napełniaj nas Panie Twoją Wierną, Niepojętą i Uszczęśliwiającą Miłością, aż po same brzegi naszych serc, byśmy nie ustali w niesieniu jej na cały Twój Boży świat, w który nas posyłasz. Przenikaj nas, Boże, i poznaj nasze serca, doświadczaj nas i poznaj nasze myśli. I zobacz, czy idziemy drogą nieprawą, a poprowadź nas drogą Twojej Odwiecznej Wszechogarniającej i Wiernej Miłości. Byśmy już nic nad Ciebie nie pragnęli Jezu... Dziękuję Ci Panie, że uczyniłeś mnie, jakże przecież niegodną, narzędziem w Swoich Świętych Dłoniach. Dziękuję, że uczyniłeś mnie człowiekiem szczęśliwym i spełnionym już tu na ziemi. BOGU NIECH BĘDĄ WIELKIE DZIĘKI! Niech Jezus Eucharystyczny, Który przechodzi przez Święte Dłonie Kapłańskie, uświęca nas Wszystkich, abyśmy kiedyś mogli się spotkać w Królestwie naszego Niebieskiego Ojca. AMEN.
2016-03-24 13:03:02
Asia
Święty Józefie BŁAGAM pomóż, uratuj i scal naszą rodzinę. BŁAGAM o modlitwę w intencji ratowania naszego sakramentalnego małżeństwa Joanny i Karola, o przemianę serca męża, o wierność męża, o dialog z mężem,o miłość i zgodę w rodzinie, o jedność w małżeństwie, o powrót męża do małżeństwa, o dary Ducha św. dla naszego małżeństwa oraz o przyznanie mi matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci Kacperkiem i Gabrysią
2016-03-24 12:03:45
EWA
PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI EWELINY O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE ŁASKI I DARY DUCHA ŚW.
2016-03-24 09:03:34
Mama
Drogie Siostry, bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą za naszymi dziećmi za przyczyną św. Zygmunta i św. Józefa aby nie zagubiły się w życiu, spotkały dobrych kandydatów i kandydatki do założenia rodziny, by z wiarą podchodziły do każdej sytuacji życiowej, żeby Zły Duch nie dręczył ich i nie zwodził na manowce zagrożeń tego świata. Dziękuję!
2016-03-24 08:03:10
gabrysia
"Gdy człowiek chce mieć przede wszystkim,a nie myśli o tym, aby być, zaczyna błądzić." /ks.J. Pierzchalski> Byśmy zawsze pragnęli jedynie pięknie kochać, bo w Tej Miłości ukryte jest całe bogactwo świata... Reszta przecież niczem! Proszę o modlitwę w intencji mojej kochanej córki Wiktorii, która dziś o godz.13.30 odbędzie rozmowę kwalifikacyjną w celu przyjęcia jej na staż, jako młodego inżyniera po zdobyciu świeżego dyplomu. Niech wypełnia się Najświętsza Wola Boża. Amen:-)
2016-03-23 08:03:08
matka
Proszę o modlitwę w intencji syna, który bardzo potrzebuje łask Bożych
2016-03-22 13:03:12
Paweł
Św. Józefie proszę o modlitwę i wstawiennictwo u Jezusa w intencji Alojzego Kistela o powrót do zdrowia o uwolnienie od złego i oczyszczenie serca duszy.
2016-03-22 12:03:53
Paweł
Św. Zygmuncie Gorazdowski za twoim wstawiennictwem proszę o modlitwę za Annę Kistela o zdrowie boże błogosławieństwo o uwolnienie od złego i oczyszczenie serca i duszy.
2016-03-22 12:03:53
Paweł
Św. Józefie Św. Zygmuncie Gorazdowski proszę o modlitwę za waszym wstawiennictwem za Sylwię Świercok o uwolnienie ją od złego o oczyszczenie serca duszy jak również o szczęśliwy przebieg studiów i dobry wybór drogi życiowej
2016-03-22 12:03:12
Syn
Święty Józefie proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo u Jezusa w intencji skutecznego leczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie miała przerzutów, nawrotów choroby, mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
2016-03-22 11:03:32
Michał
Św. Józefie proszę uratuj i połącz małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.
2016-03-22 07:03:26
Ania
Święty Józefie błagam Cię o pomoc w zdobyciu pieniędzy na wykupienie mieszkania od wierzycieli i spłatę długów. Abyśmy z córeczką miały mieszkanie. Ratuj nas Święty Józefie.
2016-03-21 14:03:57
rodzic
o zdrowie dla syna który choruje na SM aby terapia wstrzymała chorobę o siłe dla niego aby dał radę skończyć magistra o pomoc w napisaniu pracy magist.aby dostał umowe o pracę na stałe w biurze nie wątpił i odnajdywał sens życia Matuchno błagamCię miej Go w swojej opiece dopomóz
2016-03-21 07:03:23
Bartek
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Kochane Siostry! Z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego chciałbym Siostrom życzyć, aby nieustannie czerpiąc siłę z niewyczerpanego źródła Bożego Miłosierdzia, jakim jest Misterium Paschalne Chrystusa, wpraszały i niosły je innym Chciałbym najserdeczniej i najpokorniej prosić Siostry o modlitwę za moją koleżankę BASIĘ I JEJ RODZINĘ: o Boże błogosławieństwo, zdrowie, ochronę przed wszelkim złem, opiekę Matki Bożej i Św. Józefa oraz wszelkie potrzebne łaski. Pozdrawiam. :-) Z Panem Bogiem. Bartek
2016-03-20 15:03:30
ania
Proszę o modlitwę w intencji dobrych wyników badania i uzdrowienia mojej kochanej mamy Wiesławy z choroby,Boże nie pozwól jej jeszcze odejść z tego świata
2016-03-20 15:03:24
Lucyna
Proszę o modlitwę abym dostała pracę o która zabiegam
2016-03-19 21:03:53
   
 
 
© Zgromadzenie Sióstr Świętego Józefa, CSSJ