Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Dodaj intencje

Mama A
Święty Józefie bardzo proszę pomóż nam upraszaj nam potrzebne zdrowie i laski i światło dary i owoce Ducha Świętego i dobry szczęśliwy rozwój osobisty zawodowy i rodzinny i prowadź nas pod Twoją opieką i ochroną 1 Św Józefie i Mateczko Najświętsza proszę Pomóżcie Łukaszowi zdać dobrze trudny egzamin i aby zdał jeszcze jeden zaległy najtrudniejszy egzamin - we wrześniu - z tej sesji egzaminacyjnej i zaliczył rok na studiach i studiował dalej szczęśliwie Św. Opiekunie pomóżcie w sprawach zdrowia proszę o leczenie jego kolan i kręgosłupa i oczu i proszę pomóżcie mu znaleźć dobrą i dobrze płatną pracę aby dobrze się rozwijał i pracował bo jest bardzo trudno zadbaj o nas i aby pogodził studiowanie i pracę i rozwijał się dobrze Pomóżcie proszę założyć dobra zdrową i szczęśliwą dobrze rozwijającą się rodzinę Św Józefie i Matko Najświętsza proszę błogosławcie Łukaszowi obficie 2 Św Józefie i Mateńko Najlepsza bardzo proszę pomóżcie Oli w sprawach zdrowotnych proszę o uleczenie Oli - kręgosłup kolana nerki i wszystko o czym wiecie Św Józefie i Maryjo i Pomóżcie jej zdać w sierpniu egzamin maturalny z matematyki i dostać się i studiować na dobrym dla jej przyszłości i życia kierunku studiów aby po nich miała dobrą i dobrze płatną pracę i mogła wraz z rodziną dobrze i godnie żyć i rozwijać się dobrze Mateńko błogosław Oli obficie Mateńko 3 Św Józefie i Mateczko Najświętsza błagam pomóżcie Ani wiecie co przeżyła i ile wycierpiała zabierzcie te doświadczenia i pomóżcie jej w dobrym zdrowiu i aby uczyła się w nowej dobrej szkole i klasie z dobrymi ludzkimi nauczycielami i kolegami Dajcie Ani pomoc aby dobrze się uczyła i zdobywała dobrą wiedzę zdolności umiejętności i dobry fach i przygotowanie aby zdała dobrze maturę i zdobyła dobry dla niej zawód i pracę i dobrze zarabiała aby miała dobrą przyszłość i założyła dobrą i zdrową i szczęśliwą rodzinę która będzie się dobrze rozwijała i żyła Św Józefie i Mateczko Najświętsza błogosławcie Ani stukrotnie bardzo prosimy 4 Św Józefie i Mateczko Najświętsza błagam także o pomoc mi i w moich wszystkich sprawach osobistych rodzinnych zawodowych i społecznych zawsze poprawcie naszą sytuację materialną dzieci i moją i pomóżcie rozwiązać pomyślnie dla mnie i dzieci, bardzo trudne sprawy które znacie i błogosławcie mi z dziećmi i mi w sprawach zawodowych i bądźcie z nami Wg słów :" Tyś bowiem, Boże mój, objawił swemu słudze, że zbudujesz mu dom, stąd to sługa twój tak ośmiela się modlić przed Twoim obliczem. A teraz, Panie, Ty sam jesteś Bogiem. Skoro obiecałeś swojemu słudze to szczęście, racz teraz pobłogosławić dom swego sługi, aby trwał przed Tobą na wieki, bo co Ty, Panie pobłogosławisz, będzie błogosławione na wieki»." Św Józefie i Mateczko Najświętsza błagam Dawajcie nam Waszą pomoc opiekę ochronę i osłonę przed wszelkim złem i niebezpieczeństwami Błogosławcie nam Św Józefie i Mateczko Najświętsza Aldona z dziećmi JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ PROSIMY JUTA.
2017-07-06 14:07:17
Żona i córka
Prosimy o nawrocenie męża, o jego powrót do domu i do Boga, o nieozeczenie rozwodu. Matko Boża nawroc go w miłości do nas i zniszcz szatana który nim kieruje i panuje nad nim dziękujemy i prosimy o modlitwę
2017-07-06 10:07:45
Olga
Bardzo proszę o modlitwę o siłe do wytrwania trudnej sytuacji i pokój
2017-07-05 20:07:32
studentka
wyjscie z pornografii dla wojtka
2017-07-05 17:07:13
Aneta
Poproszę o wyprowadzenie z ciemności , nawrócenie , uwolnienie od mocy działania złych duchów dla Jarosława , Anety , Ireny i Janusza. Proszę także o uzdrowienie ich serc , umysłów , dusz , ciał , mowy i oczu. Niech Duch Święty napełni ich serca miłością do Dobrego Boga i ludzi , obdarzy mądrością , pokojem , nadzieją i radością dzieci bożych. Z serca bardzo , bardzo dziękuję. Niech Wam Pan Bóg nieustająco Błogosławi
2017-07-05 14:07:52
Ciocia
Proszę o modlitwę w intencji Frania o cud uzdrowienia.
2017-07-04 22:07:40
Pawel
Prosze o modlitwe w intencji cudu milosci pomiedzy Magda a Pawlem.
2017-07-04 21:07:27
Janina
Św. Józefie -patronie rodzin i co teraz ? i znowu kłutnia u nas -dlaczedo dobro jest tak atakowane .Pomóż dojść do zgody.Jestem bez sił już na takie sytuacje -otocz nas Jezu Swoją Mocą ,Ufam Ci Jezu.
2017-07-03 10:07:44
Ewelina 28 lat
Proszę o modlitwę za uzdrowienie mojej psychiki, duszy i cała po tym co zrobiła mi moja mama. I o dobrego, mądrego Męża (takiego, którego serce należy do Jezusa). Proszę też o modlitwę o pomyślność mojego przedsiębiorstwa, o wielu klientów i o powodzenie finansowe.
2017-07-02 23:07:12
Martyna
Proszę o modlitwę w intencji odnowienia kontaktu z pewną osobą
2017-07-02 22:07:10
Halina
Proszę o modlitwę o uratowanie małżeństwa mojego syna Marcina z Moniką .A także o modlitwę o uwolnienie mojego syna Marcina od złego ducha.
2017-07-02 17:07:37
malgorzata
blagam o modlitwe w mojej intencji jestem w szpitalu mam wysokie cisnienien Jezu uzdrow mnie blagam
2017-07-02 17:07:34
Ewelina
Boże jeśli taka jest Twoja Wola spraw, aby Ewelina i Szymon przyjęli darmowy dar wspólnego małżeństwa i rodzicielstwa, rodziny pełnej miłości i dzielili się Twoją miłością z innymi. Spraw, aby przede wszystkim kochali Boga, bliźniego i siebie nawzajem. Bardzo proszę o realizację planów Bożych, światło Ducha Św. i rozeznanie powołania, dla Eweliny i Szymona i w Panu Bogu wiadomych intencjach. oraz abyśmy nie byli “faryzeuszami”, ale miłowali Boga i bliźniego, ufali miłości Bożej, o pełną wiarę bez zwątpienia, przyjęcie w pełni Ducha Św., dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, ks. Macieja, ks. Tomka, Ewy i o nawrócenie nas i bliskich nam osób oraz o wszystko co jest w woli Bożej. Dla Eweliny i os. współpracujących, aby pracowali zgodnie z wolą Bożą (obecnie staram się wyłącznie zajmować ewangelizacją), aby Bóg rozlał swoją miłość i nawrócenie na każdego również przez ich pracę. Dziękujemy z całego serca:) JEZU UFAMY TOBIE:)
2017-07-02 14:07:50
JANKA
św. Józefie wyjednaj mi tak ważną dla mnie łaskę, bądź moim orędownikiem w niebie w intencji:żeby Gosia przywróciła mi szansę na kontakt ze sobą, żeby nie blokowała go,ześlij światełko nadziei,jakiś znak , że Gosia o mnie pamięta, że jesteśmy siostrami jak sama powiedziała, żeby pomyślała o mnie i nie zostawiała w milczącej niepewności.Tak bardzo potrzebuję jej siostrzanego serca.
2017-07-02 13:07:50
Sylwia
O uzdrowienie z nałogu mojego taty i brata
2017-07-02 09:07:55
Halina
Proszę o zdrowie i mądrość dla wnuczka Antoniego.
2017-07-02 05:07:45
Mariusz
proszę o modlitwę w intencji Moniki o laskę zdrowia psychicznego. Proszę również o potrzebne siły i zdolności do nowej pracy dla mnie. Prosi Mariusz.
2017-07-01 21:07:20
katarzyna
Proszę o modlitwę w intencji powrotu Mateusza, miłości wzajemnej, jego nawrócenia i Boskiej opieki nad odbudową naszej relacji
2017-07-01 20:07:50
gusia
kochane siostry z całego serca proszę o modlitwę o zdrowie dla mamusi Wandzi która jest po amputacji nogi i choruje na białaczkę szpiku kostnego
2017-07-01 17:07:45
Oliwia
Błagam o pomoc w dniu mojej próby i modlitwy. Amen
2017-06-30 18:06:53
   
 
 
© Zgromadzenie Sióstr Świętego Józefa, CSSJ