Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Dodaj intencje

Dorota
Św. Józefie uproś uzdrowienie dla moich rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety, u której wyszły komplikacje podczas zabiegu.
2018-11-24 20:11:37
sylwia
Proszę o modlitwę w intencji o wszelkie potrzebne łaski dla Marii i jej taty, o powrót Marii do Boga i do kościoła, by zechciała naprawić swoje relacje ze mną.
2018-11-24 18:11:38
Marta
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej 50-letniej mamy Elżbiety z nowotworu trzustki, jeśli jest to zgodne z wolą Boga i światło Ducha Świętego dla lekarzy których spotykamy na swojej drodze
2018-11-24 17:11:19
Joanna
Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienie od złych duchów i uwolnienie mojego taty od nałogu nikotynowego. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam w Panu.
2018-11-24 10:11:18
anna
o wygranie mieszkania w gazecie nowiny,O dar mowy dla mojego brata Sebastiana,o dar zgody,rozmowy,pojednania miedzy mną a Bernadeta Żelazko, Karcz anką,Kruk Agnieszka ,Wilk Alicją i Bartkiem ,Kasiurak Patrycja, Kasiurak Bogusława, Kasiurak Rafał, Machowskiego Jurka i Renaty ,Polczaka Tomka.O pomoc w zdaniu egzaminów na prawo jazdy dla mnie o proste pytania i o poradzenie sobie na tych egzaminach, o dar zgody,rozmowy, pojednania miedzy mną a Rafałem Kasiurakiem,Natalią Cisło,Ewą kania,Stopyrą Magdą, Stopyrą Tomkiem, Wilk Bartek i Alicja, Majkutem Jakubem, Karcz Anką,Safinem Dawidem,Brodą Gośką,Trelką Justyna,Kanią Ewa, Kyc Kaśka, Safinem Dawidem, Wołosz Damian, Majkut Marią,Wożniak Darek, Majkut Justyną, Majkut Mateuszem i Moniką, Lisem krzyśkiem,Kyc Kaska,Kaszyckim Dawidem, Heleną i Janem Majewskich, Wożniakiem Darkiem ,Mokrzyńskim Grześkiem, Skomro Tomek, Zając Karolina ,Aneta i Darią Ziemba, Kitowską Martyną, Stefanik Gośką ,Rutyną Edytą ,Usowskim Pawłem osobami wiadomymi,proszę o akceptacje przez moich rodziców Zbyszka kołodzieja i naszego związku przez moich rodziców, O łaskę przemiany w sercu Zbyszka Kołodzieja . By Bóg nie pozwolił na nasze rozstanie, na nowo obdarzył nas wzajemną miłością i pobłogosławił nasz związek. Prosze o ułożenie spraw rozwodowych kościelnych Zbyszka kołodzieja, o wyjście z nałogów,nawrócenie i odmiane stylu życia,zachowania,postępowania, charakteru ,serca, powrót do sakramentów i kościoła Zbyszka kołodzieja,Ryśka Kołodzieja.Proszę o zgode,miłość,po jednanie w mojej rodzinie i między mną a moimi rodzicami, o zdrowie w mojej rodzinie i opieke nademna i moją rodziną, o zgode,pojednani e miedzy mną a pewnymi osobami, o dobrego chłopaka dla mnie a póżniej dobrego męża dla mnie,o poradzenie sobie w pracy, , o wyjście z nałogów,nawrócenie i odmiane stylu życia,zachowania,postępowania, charakteru ,serca, powrót do sakramentów i kościoła Janka Majewskiego, o szacunek, zaufanie i sympatię ze strony przełożonych w stosunku do mnie, ochronę przed wrogami i ich głębokie, rychłe nawrócenie, a także o awans, o nawrócenie moich rodziców, głęboką żywą wiarę dla nich, oraz uwolnienie naszej rodziny od wszelkiego zła i jego sutków
2018-11-23 20:11:15
Anita
Proszę o powrót do zdrowia młodego chłopaka Patryka, który jest w bardzo ciężkim stanie
2018-11-23 18:11:11
Mariola
Proszę o modlitwę w intencji mojej siostrzenicy Magdaleny o odzyskanie sił i powrót do zdrowia.Proszę również w intencji całej jej rodziny o siłę w tym trudnym dla nich okresie.
2018-11-23 11:11:53
Grzegorz
Proszę o modlitwę w intencji Grzegorza o Bożą pomoc w trudnej sytuacji zawodowej oraz o Boże błogosławieństwo dla niego jego rodziny.
2018-11-22 23:11:25
Marek
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej mamy, u której wykryto guza. O siły i szczęśliwy przebieg poniedziałkowej operacji.
2018-11-22 23:11:06
Bartłomiej
bardzo proszę o opiekę Modlitwy w intencji mojej Rodziny, z prośbą o wyjście z problemów finansowych.
2018-11-22 21:11:29
Ewa
Błagam Cię dobry Boże uzdrów serce mojej mamy Stanisławy, żyły, i żeby doszła do siebie po zawale w pełni sił życiowych. Błagam Cię Boże. Błagam
2018-11-22 20:11:54
Elżbieta
prośba o modlitwę za wszystkich ludzi, którzy w imieniu Jezusa pomagają innym, Bóg obdarzył tych ludzi miłością i mądrością , której nauczał Jezus.
2018-11-22 14:11:30
Agata
Bardzo proszę o modlitwę za zdrowie dla mojego męża Sławomira. Proszę o Błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, potrzebne Łaski, Dary Ducha Świętego oraz Wolę Bożą. Panie, Ty wszystko możesz. Jesteś Dobrocią I Miłosierdziem. Zmiłuj się nad Sławkiem i okaż mu Swoje Miłosierdzie. Uzdrów go Panie, i spraw żeby Sławek nie miał raka i jego choroba i dolegliwości ustąpiły. Bóg zapłać za modlitwę.
2018-11-22 05:11:13
Dorota
Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i szczęśliwy zabieg
2018-11-21 21:11:56
Grzegorz
Panie Boże proszę i błagam o wysłuchanie moich próśb i intencji, które kieruję do Ciebie, Matki Boskiej, wszystkich Świętych oraz w szczególności do św. Judy Tadeusza, Ojca Pio, Świętej Rity I Błogosławionej Siostry Sancji. Wszystkich błagam o modlitwę za mnie i w moich intencjach. Bóg zapłać!
2018-11-21 21:11:44
anna
o wygranie mieszkania w gazecie nowiny,O dar mowy dla mojego brata Sebastiana,o dar zgody,rozmowy,pojednania miedzy mną a Bernadeta Żelazko, Karcz anką,Kruk Agnieszka ,Wilk Alicją i Bartkiem ,Kasiurak Patrycja, Kasiurak Bogusława, Kasiurak Rafał, Machowskiego Jurka i Renaty ,Polczaka Tomka.O pomoc w zdaniu egzaminów na prawo jazdy dla mnie o proste pytania i o poradzenie sobie na tych egzaminach, o dar zgody,rozmowy, pojednania miedzy mną a Rafałem Kasiurakiem,Natalią Cisło,Ewą kania,Stopyrą Magdą, Stopyrą Tomkiem, Wilk Bartek i Alicja, Majkutem Jakubem, Karcz Anką,Safinem Dawidem,Brodą Gośką,Trelką Justyna,Kanią Ewa, Kyc Kaśka, Safinem Dawidem, Wołosz Damian, Majkut Marią,Wożniak Darek, Majkut Justyną, Majkut Mateuszem i Moniką, Lisem krzyśkiem,Kyc Kaska,Kaszyckim Dawidem, Heleną i Janem Majewskich, Wożniakiem Darkiem ,Mokrzyńskim Grześkiem, Skomro Tomek, Zając Karolina ,Aneta i Darią Ziemba, Kitowską Martyną, Stefanik Gośką ,Rutyną Edytą ,Usowskim Pawłem osobami wiadomymi,proszę o akceptacje przez moich rodziców Zbyszka kołodzieja i naszego związku przez moich rodziców, O łaskę przemiany w jego sercu. By Bóg nie pozwolił na nasze rozstanie, na nowo obdarzył nas wzajemną miłością i pobłogosławił nasz związek. Prosze o ułożenie spraw rozwodowych kościelnych Zbyszka kołodzieja, o wyjście z nałogów,nawrócenie i odmiane stylu życia,zachowania,postępowania, charakteru ,serca, powrót do sakramentów i kościoła Zbyszka kołodzieja,Ryśka Kołodzieja.Proszę o zgode,miłość,po jednanie w mojej rodzinie i między mną a moimi rodzicami, o zdrowie w mojej rodzinie i opieke nademna i moją rodziną, o zgode,pojednani e miedzy mną a pewnymi osobami, o dobrego chłopaka dla mnie a póżniej dobrego męża dla mnie,o poradzenie sobie w pracy, , o wyjście z nałogów,nawrócenie i odmiane stylu życia,zachowania,postępowania, charakteru ,serca, powrót do sakramentów i kościoła Janka Majewskiego, o szacunek, zaufanie i sympatię ze strony przełożonych w stosunku do mnie, ochronę przed wrogami i ich głębokie, rychłe nawrócenie, a także o awans, o nawrócenie moich rodziców, głęboką żywą wiarę dla nich, oraz uwolnienie naszej rodziny od wszelkiego zła i jego sutków
2018-11-21 20:11:45
koleżanka
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i odbudowania radości z życia dla Natalii, którą właśnie porzucił narzeczony.
2018-11-21 12:11:11
Córki
Mateńko proszę w intencji mojego zmarłego taty Tadeusza o wstawiennictwo i pomoc jego duszy aby jak najszybciej mógł oglądać oblicze Pańskie.
2018-11-21 12:11:10
Halina i Ryszard Marzec
- o pracę z wolą bożą dla Ryszarda - dziękczynna za pojednanie w małżeństwie Haliny i Ryszarda - o boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Haliny i Ryszarda oraz Anny i Tomasza oraz opiekę Matki Bożej - o boże błogosławieństwo dla wnuków Szymona i Mateusza o miłość i dary Ducha Św.dla ich rodziców o łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej - dziękczynno-błagalna za Marka o boże miłosierdzie, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla niego - za Dagmarę i jej rodzinę o boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej - za Annę, Helenę i ich rodziny o boże miłosierdzie i opiekę Matki Bożej
2018-11-20 22:11:48
Sylwia
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego przyjaciela Rubina.Bog zapłać
2018-11-20 20:11:13
   
 
 
© Zgromadzenie Sióstr Świętego Józefa, CSSJ