Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Dodaj intencje

Jola
O wszelkie potrzebne do zbawienia łaski Boże dla Jolanty, Marka, Klaudii, Mateusza. O dobra, uczciwa pracę dla Marka i Mateusza, o uzdrowienie relacji w całej rodzinie, uwolnienie od nałogów dla Roberta, Małgorzaty i Rudolfa, o godne życie dla Klaudii i Mateusza, o oczyszczenie Mateusza z zarzutów. Amen.
2016-05-02 11:05:44
Siostra
Święty Józefie uproś zgodę dla mnie i mojej siostry, żeby do naszych relacji powróciło zaufanie. Spraw żeby w naszym związku zapanowała ogromna miłość, radość, spokój, lojalność i wzajemny szacunek. Abyśmy wspólnie potrafiły pokonywać przeszkody.
2016-05-02 10:05:56
Córka
Święty Józefie proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. mojej Mamy Jadwigi w 15 rocznicę śmierci, jej synów, sióstr, brata oraz moich dziadków Zofii i Władysława. Uproś im zbawienie.
2016-05-02 10:05:44
Ela
Święty Józefie, proszę o wstawiennictwo ukończenia pracy mgr której napisanie przekładam od lat. Trzymaj mnie mocno w postanowieniach, które chcę doprowadzić do końca. Mój patronie, dziękuję że jesteś.
2016-05-02 10:05:30
Beata
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla 16 miesięcznej Natalki.
2016-05-01 20:05:27
Weronika
Swiety Jozefie za Twoim wstawiennictwem prosze o dobra prace, uczciwe wynagrodzenie, zdrowy glos, rozeznanie oraz meza. Prosze o zgode w naszej rodzinie.
2016-05-01 19:05:11
Ilona
Św Józefie ratuj nasze małżeństwo. Błagam o modlitwę za moje małżeństwo, o łaskę szczerej miłości mojego męża do mnie, o dary Ducha Świętego, o łaski potrzebne dla naszego małżeństwa, o to by mój mąż całkowicie zerwał kontakty z inną kobietą, za małżeństwo tej kobiety by pojednała się ze swoim mężem I do niego wróciła, o wyjście z trudnej sytuacji finansowej. Bóg zapłać.
2016-05-01 09:05:26
Elżbieta
Święty Józefie proszę o modlitwę żeby Pan Bóg uwolnił mnie i siostrę od gniewu, złości, nienawiści, od braku wybaczenia sobie, ojcu, mojej rodzinie i wszystkim którzy mnie zranili. Oraz żeby Pan wypełnił nasze życie od momentu poczęcia miłością. Bóg zapłać.
2016-05-01 09:05:26
Ela
Święty Józefie proszę pomóż abym miała dobrą pracą i pomocnych uczciwych ludzi na mojej drodze. Błagam aby marzenia z pracą się spełniły. Proszę wysłuchaj mojej prośby.
2016-05-01 09:05:20
Ela
Święty Józefie proszę Cię, dopomóż mi, abym jak najrychlej spotkała uczciwego i przyzwoitego mężczyznę, z którym połączy mnie łaska dobrego i szczęśliwego małżeństwa, opartego na wzajemnym szacunku, miłości, wierności i zaufaniu. Pokornie proszę o pomyślność w życiu osobistym. Bardzo liczę na twoją pomoc w przemianie mojego smutnego życia!
2016-05-01 09:05:14
MAŁGORZATA
swięty józefie mój opiekunie i patronie proszę racz wstawić się za mną u boga i matki boskiej i wyprosić mi łaskę znalezienia, otrzymania, dostania pracy, uproś pana boga, aby zachował od biedy mnie i moja rodzinę. pomóż mi zwrócić moje kroki we właściwym kierunku i znależć dla mnie odpowiednie zatrudnienie. uproś mi łaskę spotkania na drodze moich poszukiwań dobrych i wrażliwych ludzi, którzy mi pomogą i wesprą moje wysiłki abym szybko znalazła nową pracę. > proszę również bardzo o modlitwę, żeby nastąpiło uwolnienie mnie i mojej rodziny od klątw, złorzeczeń, przekleństw, złych mocy, uwolnienie od chorób, które się pojawiły w mojej rodzinie. żeby zło odeszło i przestało nas prześladować i wróciło szczęście i radość. najświętsza matko pompejańska, królowo różańca awiętego, jezu miłosierny i swięty józefie prosze was abym doznała łask, o które tak usilnie proszę, wasza czcicielka małgorzata
2016-05-01 00:05:35
MAŁGORZATA
prosze o modlitwe za mnie i moja rodzine o uwolnienie nas od zlych ludzi i wrogow duchowych, obroń nas przed: złorzeczeniami, zawiścią ,o uporzadkowanie zycia naszego, obrone przed zlem.
2016-05-01 00:05:07
Ewa
Święty Ks.Zygmuncie wstaw się za mną do Boga. Jezu ty wiesz o co Cię proszę, pomóż. Proszę o modlitwę
2016-04-30 22:04:56

"Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych." Amen:-)
2016-04-29 08:04:11
maria
prosze o modlitwe za mnie i moja rodzine o uwolnienie nas o zlych ludzi i wrogow duchowych ,o uporzadkowanie zycia naszego, obrone przed zlem
2016-04-29 04:04:47
Dorota
O zdrowie dla mamy Anety i taty Jana
2016-04-28 23:04:27
gabrysia
"Moje owce słuchają mojego głosu, Ja znam je, a one idą za Mną." /J 10,27/ Przez wstawiennictwo Najświętszej Panienki, Św. Józefa, Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, a także Świętych Apostołów i Męczenników oraz Wszystkich Świętych ze Świętą Katarzyną Sieneńską na czele, zawierzam Bożemu Miłosierdziu moją Kochaną Rodzinę, Drogą memu sercu Ewelinę, wszystkich Ludzi Tatr, moich Przyjaciół, Nieprzyjaciół Kościoła, Sąsiadów, Studentów i Uczniów, wszystkich Ludzi dobrej woli, Współpracowników i Wspólników spółki, a także pracę mojego Kochanego Męża. Oddaję Ci Panie Jezu wszystkie Duszyczki chore na ciele i duszy, które w sposób wiadomy jedynie Sobie, Pan Bóg do mnie sprowadza. I CHWAŁA MU ZA TO! Proszę także o wiele Łask Bożych dla Was, Drogie Siostry oraz dla wszystkich Drogich Braci Kapłanów, których ogarnia moje serce... Jak każdego dnia, tak i dziś dziękuję Dobremu Bogu za powołanie Wszystkich Dusz do tej Bożej Pięknej Służby. AMEN! Z niezwykłej Łaski Pana, w sposób całkowicie oddany, łącznie z głęboką modlitwą, Eucharystią i postem zupełnym, oddaję Bogu, naszemu Stwórcy, mojego Umiłowanego w Panu Przyjaciela, ks. Grzegorza, prosząc o głębokie oczyszczenie Jego Serca i napełnienie Go Czystą, Piękną, Uszczęśliwiającą Bożą Miłością, by zdecydowanym i prężnym krokiem na wieczną Chwałę Boga Ojca, nieustannie miał siłę iść w ciemno za Światłem, Którym jest Sam Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel, ...i tylko w tę naszą - pamiętasz :-) PIĄTĄ STRONĘ ŚWIATA, bo i nigdzie więcej! Niech nasza Mateczka otacza Go Swoją Matczyną Opieką oraz Miłością, zwłaszcza w tych trudnych chwilach życia... Niech wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Łaski, by podejmowany trud zmagania się z codziennością uskrzydlał Go i pozwolił dotykać Nieba już tu na ziemi. Przez szczególne orędownictwo Świętego Brata Charbela, proszę o całkowite wypełnienie Woli Bożej w nas, o Światło Ducha Świętego, o Wielką Bożą Odwagę i Siłę w wiernym pielgrzymowaniu, które wyznacza nam Pan Zastępów. Napełniaj nas Panie Twoją Wierną, Niepojętą i Uszczęśliwiającą Miłością, aż po same brzegi naszych serc, byśmy nie ustali w niesieniu jej na cały Twój Boży świat, w który nas posyłasz. Przenikaj nas, Boże, i poznaj nasze serca, doświadczaj nas i poznaj nasze myśli. I zobacz, czy idziemy drogą nieprawą, a poprowadź nas drogą Twojej Odwiecznej Wszechogarniającej i Wiernej Miłości. Byśmy już nic nad Ciebie nie pragnęli Jezu... Dziękuję Ci Panie, że uczyniłeś mnie, jakże przecież niegodną, narzędziem w Swoich Świętych Dłoniach. Dziękuję, że uczyniłeś mnie człowiekiem szczęśliwym i spełnionym już tu na ziemi. BOGU NIECH BĘDĄ WIELKIE DZIĘKI! Niech Jezus Eucharystyczny, Który przechodzi przez Święte Dłonie Kapłańskie, uświęca nas Wszystkich, abyśmy kiedyś mogli się spotkać w Królestwie naszego Niebieskiego Ojca. AMEN.
2016-04-28 09:04:46
Aleksandra
Proszę o modlitwę za przyczyną św. Józefa o poznanie towarzysza życia, wyjście za mąż i urodzenia zdrowych dzieci. Bóg zapłać
2016-04-26 22:04:41
Wioleta
Proszę Cię Boże abys mi dopomagał w pracy. Pracuje w aptece ciągle jestem zestresowana, nie moge sie skupić, ponieważ mam nerwice, abyś bym przy mnie kiedy mi ciężkoi abym zaczęła myśleć. Bóg zapłać
2016-04-26 20:04:23
Monika
św józefie proszę cię żebym otworzyła moje usta i żeby mi zeszła opuchlizna z policzka.
2016-04-26 17:04:41
   
 
 
© Zgromadzenie Sióstr Świętego Józefa, CSSJ