Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Dodaj intencje

mama
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Sławomira,który szuka pracy i ma trudności w zatrudnieniu.Aby starania zakończyły się jak najszybciej i korzystnym podpisaniem stałej umowy.Bóg zapłać Siostrom za modlitwę.
2016-05-04 08:05:28
Asia
Jezu, Maryjo BŁAGAM Was uratujcie nasze sakramentalne małżeństwo Joanny i Karola BŁAGAM również o modlitwę aby sąd 30.05. (godz. 9.15) przyznał mi opiekę prawną nad dwójką naszych dzieci Kacperkiem i Gabrysią, które teraz mieszkają osobno ze względu na separację faktyczną z mężem. BŁAGAM o modlitwę, bo serce matki pęka mi z bólu, że dzieci nie są razem. Jezu ufam Tobie. Asia
2016-05-03 16:05:29
Aneta
Bardzo prosze o modlitwe za mnie i Tobiasza. Dwa lata temu bardzo prosilam Pana o spotkanie czlowieka z ktorym polaczy mnie milosc i przyjazn. Poznalam Tobiasza. Myslalam, ze Pan mnie wysluchal. Teraz sama nie wiem, poniewaz ten zwiazek to same klotnie. Moze to zly podstawil mi tego czlowieka? Moze Bog dal nam mulisc, a my to niszczymy...? Nie wiem co jest prawda.. Czy szukac porozumienia i terapii, czy rozstac sie? Walczyc sie, czy odciac od tego cczlowieka? Blagam Siostry o modlitwe za nas. Niech to sie ulozy z wola Boza i niech zapanuje w naszym zyciu milosc i spokoj. Razem, albo osobno. Ja juz nie mam sily. Wpadlam w depresje. Przebywam za granica i nie mam oparcia w nikim.Bardzo prosze o modlitwe. Bog zaplac z calego serca.
2016-05-03 01:05:50
siostra
św.Józefie przychodzę błagać o ratunek dla księdza Tomka, o łaskę uzdrowienia z bakteryjnego zakażenia gardła,proszę ześlij ocalenie,daj ulgę Księdzu,pomóż odzyskać głos,dodaj siły,spraw byśmy mogli dalej razem pracować,błagam św.Józefie wstaw się za nim,uproś łaskę uzdrowienia.
2016-05-02 23:05:47
Karolina
Bardzo proszę o gorącą modlitwę w intecji ratunku i naprawy mojego związku z Przemkiem. Proszę by Przemek w porę się opamiętał i docenił co miał. Proszę by zrozumiał, ze to co zrobiłam zrobiłam z miłości, by ratować nasz związek. Proszę by Pan Bóg wskazał mu prawidłową drogę w zyciu i uświadomił co jest w zyciu ważne - nie koledzy czy pieniądze a miłość.  Proszę by zrozumiał ile cierpienia i bólu zadał mi swoim zachowaniem iBardzo proszę o gorącą modlitwę w intecji ratunku i naprawy mojego związku z Przemkiem. Proszę by Przemek w porę się opamiętał i docenił co miał. Proszę by zrozumiał, ze to co zrobiłam zrobiłam z miłości, by ratować nasz związek. Proszę by Pan Bóg wskazał mu prawidłową drogę w zyciu i uświadomił co jest w zyciu ważne - nie koledzy czy pieniądze a miłość.  Proszę by zrozumiał ile cierpienia i bólu zadał mi swoim zachowaniem i szczerze tego żałował i chciał to naprawić. Proszę by to on teraz zaczął się o mnie starać i to jemu zaczęło zależeć. Proszę by przestał mnie krzywdzic i się ze mną pogodził, a ten kryzys jak miedzynamj nastał się zakończył i był dla nas okazja do refleksji i uświadomienia sobie ile dla siebie znaczymy i jak bardzo siebie potrzebujemy. Bóg zapłać za modlitwę.
2016-05-02 13:05:36
Jola
O wszelkie potrzebne do zbawienia łaski Boże dla Jolanty, Marka, Klaudii, Mateusza. O dobra, uczciwa pracę dla Marka i Mateusza, o uzdrowienie relacji w całej rodzinie, uwolnienie od nałogów dla Roberta, Małgorzaty i Rudolfa, o godne życie dla Klaudii i Mateusza, o oczyszczenie Mateusza z zarzutów. Amen.
2016-05-02 11:05:44
Siostra
Święty Józefie uproś zgodę dla mnie i mojej siostry, żeby do naszych relacji powróciło zaufanie. Spraw żeby w naszym związku zapanowała ogromna miłość, radość, spokój, lojalność i wzajemny szacunek. Abyśmy wspólnie potrafiły pokonywać przeszkody.
2016-05-02 10:05:56
Córka
Święty Józefie proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. mojej Mamy Jadwigi w 15 rocznicę śmierci, jej synów, sióstr, brata oraz moich dziadków Zofii i Władysława. Uproś im zbawienie.
2016-05-02 10:05:44
Ela
Święty Józefie, proszę o wstawiennictwo ukończenia pracy mgr której napisanie przekładam od lat. Trzymaj mnie mocno w postanowieniach, które chcę doprowadzić do końca. Mój patronie, dziękuję że jesteś.
2016-05-02 10:05:30
Beata
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla 16 miesięcznej Natalki.
2016-05-01 20:05:27
Weronika
Swiety Jozefie za Twoim wstawiennictwem prosze o dobra prace, uczciwe wynagrodzenie, zdrowy glos, rozeznanie oraz meza. Prosze o zgode w naszej rodzinie.
2016-05-01 19:05:11
Ilona
Św Józefie ratuj nasze małżeństwo. Błagam o modlitwę za moje małżeństwo, o łaskę szczerej miłości mojego męża do mnie, o dary Ducha Świętego, o łaski potrzebne dla naszego małżeństwa, o to by mój mąż całkowicie zerwał kontakty z inną kobietą, za małżeństwo tej kobiety by pojednała się ze swoim mężem I do niego wróciła, o wyjście z trudnej sytuacji finansowej. Bóg zapłać.
2016-05-01 09:05:26
Elżbieta
Święty Józefie proszę o modlitwę żeby Pan Bóg uwolnił mnie i siostrę od gniewu, złości, nienawiści, od braku wybaczenia sobie, ojcu, mojej rodzinie i wszystkim którzy mnie zranili. Oraz żeby Pan wypełnił nasze życie od momentu poczęcia miłością. Bóg zapłać.
2016-05-01 09:05:26
Ela
Święty Józefie proszę pomóż abym miała dobrą pracą i pomocnych uczciwych ludzi na mojej drodze. Błagam aby marzenia z pracą się spełniły. Proszę wysłuchaj mojej prośby.
2016-05-01 09:05:20
Ela
Święty Józefie proszę Cię, dopomóż mi, abym jak najrychlej spotkała uczciwego i przyzwoitego mężczyznę, z którym połączy mnie łaska dobrego i szczęśliwego małżeństwa, opartego na wzajemnym szacunku, miłości, wierności i zaufaniu. Pokornie proszę o pomyślność w życiu osobistym. Bardzo liczę na twoją pomoc w przemianie mojego smutnego życia!
2016-05-01 09:05:14
MAŁGORZATA
swięty józefie mój opiekunie i patronie proszę racz wstawić się za mną u boga i matki boskiej i wyprosić mi łaskę znalezienia, otrzymania, dostania pracy, uproś pana boga, aby zachował od biedy mnie i moja rodzinę. pomóż mi zwrócić moje kroki we właściwym kierunku i znależć dla mnie odpowiednie zatrudnienie. uproś mi łaskę spotkania na drodze moich poszukiwań dobrych i wrażliwych ludzi, którzy mi pomogą i wesprą moje wysiłki abym szybko znalazła nową pracę. > proszę również bardzo o modlitwę, żeby nastąpiło uwolnienie mnie i mojej rodziny od klątw, złorzeczeń, przekleństw, złych mocy, uwolnienie od chorób, które się pojawiły w mojej rodzinie. żeby zło odeszło i przestało nas prześladować i wróciło szczęście i radość. najświętsza matko pompejańska, królowo różańca awiętego, jezu miłosierny i swięty józefie prosze was abym doznała łask, o które tak usilnie proszę, wasza czcicielka małgorzata
2016-05-01 00:05:35
MAŁGORZATA
prosze o modlitwe za mnie i moja rodzine o uwolnienie nas od zlych ludzi i wrogow duchowych, obroń nas przed: złorzeczeniami, zawiścią ,o uporzadkowanie zycia naszego, obrone przed zlem.
2016-05-01 00:05:07
Ewa
Święty Ks.Zygmuncie wstaw się za mną do Boga. Jezu ty wiesz o co Cię proszę, pomóż. Proszę o modlitwę
2016-04-30 22:04:56

"Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych." Amen:-)
2016-04-29 08:04:11
maria
prosze o modlitwe za mnie i moja rodzine o uwolnienie nas o zlych ludzi i wrogow duchowych ,o uporzadkowanie zycia naszego, obrone przed zlem
2016-04-29 04:04:47
   
 
 
© Zgromadzenie Sióstr Świętego Józefa, CSSJ