Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Dodaj intencje

Monika
Proszę o zdrowie, i odzyskanie sił dla mojej babci po przebytym udarze. Proszę aby została przyjęta na oddzial rehabilitacji jak najszybciej i aby nie bylo przerwy w leczeniu i rehabilitacji. Bóg zapłać.
2016-08-29 15:08:09
Wiola
Proszę o cud uzdrowienia dla wujka z nowotwora złośliwego oka i o siłe dla Niego. Bóg zapłać
2016-08-28 19:08:38
Anna
Święty Józefie proszę Cię o dobrą i stałą pracę. Proszę również o dar pięknej i odwzajemnionej Miłości.
2016-08-27 21:08:25
Marcin
Panie Jezu proszę Cię o miłosierdzie dla osób Tobie wiadomych. Jezu Ufam Tobie Chwała Tobie Jezu
2016-08-27 21:08:23
Jarek
Bardzo proszę o modlitwę za mnie żebym 30 sierpnia nie dostał żadnego skierowania do pracy ani żadnego kursu szkolenia z urzędu pracy bo chciałbym siostrze pomóc jeszcze przy dzieciach i mieszkaniu
2016-08-27 10:08:21

Proszę o modlitwę o przedłużenie stypendium, o pomyślne zaliczenie roku, o terminowe i dobre wykonanie wzystkich prac
2016-08-26 22:08:39
gabrysia
Dziękuję Panie za wszystko. Za wszystko, bo nie mam nic, co nie pochodziłoby od Ciebie... Wszystko dane mi jest z Twoich Niebieskich Wysokości. Jestem taka wdzięczna za moje życie... Dziękuję Ci mój Boże.
2016-08-26 14:08:25
gabrysia
"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie."/A. Lincoln/ Odwagi do pięknego życia w prawdzie! Przez wstawiennictwo Najświętszej Panienki, Świętego Józefa, Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, a także Świętych Apostołów i Męczenników oraz Wszystkich Świętych, zawierzam Bożemu Miłosierdziu moją Kochaną Rodzinę, cudownego Męża i wielki dar Boży – nasze Dzieci, jak i Dzieci Duchowe. Więźniów w Duchowej Adopcji: Remigiusza i Tomasza, wszystkich Ludzi Gór, Przyjaciół, Nieprzyjaciół oraz Prześladowców Kościoła, moich Sąsiadów, wszystkich Ludzi dobrej woli, naszych Dobrodziejów, Współpracowników, Przełożonych oraz Wspólników. Oddaje Ci Panie Jezu wszystkie Duszyczki chore na ciele i duszy, które w sposób wiadomy jedynie Sobie, Pan Bóg nieustannie do mnie sprowadza. I CHWAŁA MU ZA TO! Proszę także o wiele Łask Bożych dla Was, Drodzy Bracia i Siostry w wierze oraz dla wszystkich Braci Kapłanów, których ogarnia moje serce... Z Łaski Pana, w sposób całkowicie oddany szczególnie we czwartki, oddaję Bogu, naszemu Stwórcy Janka - mojego syna kleryka oraz Córkę Duchową, Emilkę - s. Marię Teresę, BŁAGAJĄC DOBREGO BOGA O WIERNOŚĆ, CZYSTOŚĆ, ŚWIĘTOŚĆ i PIĘKNO DUSZ KAPŁAŃSKICH oraz ZAKONNYCH. Oddaję również mojego umiłowanego w Panu Drogiego Przyjaciela, ks. Grzegorza Lechowicza, prosząc o głębokie oczyszczenie Jego Serca i napełnienie Go Czystą, Piękną, Uszczęśliwiającą Bożą Miłością, by zdecydowanym i prężnym krokiem na wieczną CHWAŁĘ BOGA, nieustannie miał siłę iść w ciemno za Światłem, Którym jest Sam Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel. Niech nasza Mateczka otacza Ich Swoją Matczyną Opieką, zwłaszcza w tych trudnych chwilach życia... Niech wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Łaski, by podejmowany trud zmagania się z codziennością uskrzydlał Ich i pozwolił dotykać Nieba już tu na ziemi. Przez szczególne orędownictwo Świętego Józefa oraz Świętego Brata Charbela, proszę o całkowite wypełnienie Woli Bożej w nas wszystkich, o Światło Ducha Świętego, o Wielką Bożą Odwagę i Siłę w wiernym pielgrzymowaniu, które wyznacza nam Pan Zastępów. Napełniaj nas Panie Twoją Wierną, Niepojętą i Uszczęśliwiającą Miłością, aż po same brzegi naszych serc, byśmy nie ustali w niesieniu jej na cały Twój Boży świat, w który nas posyłasz. Przenikaj nas, Boże, i poznaj nasze serca, doświadczaj nas i poznaj nasze myśli. I zobacz, czy idziemy drogą nieprawą, a poprowadź nas drogą Twojej Odwiecznej Wszechogarniającej i Wiernej Miłości. Byśmy już nic nad Ciebie nie pragnęli Jezu... Dziękuję Ci Panie, że uczyniłeś mnie, jakże przecież niegodną, narzędziem w Swoich Świętych Dłoniach. Dziękuję, że uczyniłeś mnie człowiekiem szczęśliwym i spełnionym już tu na ziemi. BOGU NIECH BĘDĄ WIELKIE DZIĘKI! Niech Jezus Eucharystyczny, Który przechodzi przez Święte Dłonie Kapłańskie, uświęca nas Wszystkich, abyśmy kiedyś mogli się spotkać w Królestwie naszego Niebieskiego Ojca. AMEN. Z nieustanną modlitwą!
2016-08-25 12:08:04
Joanna
Dziekuje za wszystko kochana Matko. Bardzo prosze w intencji Marka i mnie oraz naszej relacji o umocnienie jej,wyjatkowosc,piekno,dobro i radosc oraz zeby nikt nie cierpial. Dziekuje za wszystko.
2016-08-25 07:08:04
Joanna
Dziekuje Ci Matko za wszystko. Bardzo prosze w intencji Marka i mnie oraz naszej relacji o umocnienie jej,milosc,dobro,piekno i wyjatkowosc. Dziekuje za wszystko.
2016-08-24 13:08:49
Michał
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Proszę, jeśli mogę, w imieniu wspólnoty Szkoły Nowej Ewangelizacji w Miedzeszynie o modlitwę w intencji organizowanych rekolekcji - Seminarium Odnowy Wiary, które mają się odbyć w dniach 05.09-24.10.2016. Bóg zapłać za modlitwę. Michał.
2016-08-23 12:08:24
Mirosława
Dziękuję Święty Józefie i Św.ks.Zygmuncie Gorazdowski za wszelkie otrzymane łaski i proszę o wsparcie w modlitwie o zdrowie dla mojego męża oraz za zdanie ważnego egzaminu przez moją kochaną córkę.Proszę również o o modlitwę za moje pozostałe dwie córki Boże chroń je zawsze i wszędzie. Bogu niech będą dzięki.
2016-08-23 10:08:39
Marzena
Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci Judyty i Mateusza, ażeby we wrześniu zdali egzaminy poprawkowe na studiach.
2016-08-23 08:08:46
Ana
Witam serdecznie, Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego męża (36lat), który ma rozsiane zapalenie mózgu. Rokowania są złe. Mamy 6 letnią córkę, którą bardzo kochamy i z całego serca proszę o modlitwę, aby moja córka mogła cieszyć się obojgiem rodziców, a ja sama kochającym mężem. Z góry dziękuję za modlitwę, Wielkie Bóg zapłać
2016-08-23 00:08:20
Aneta Kołowacik
Proszę o modlitwę w intencji mojego uzdrowienia zarówno fizycznego jak i duchowego oraz o zdrowie dla mojej córki Oliwii oraz o poprawę jej apetytu żeby zaczęła wszystko ładnie jeść i pić ładnie mleko oraz o zdrowie dla mojego męża Andrzeja , zdrowie i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny. Bóg zapłać.
2016-08-23 00:08:15
Wioleta
Bardzo proszę o modlitwę to, abym jutro zdała maturę z matematyki jest to moje ostatnie podejście.. Bóg zapłać
2016-08-22 19:08:22
Monika
Szanowne Siostry, proszę serdecznie o modlitwę za wstawiennictwem Św. Zygmunta Gorazdowskiego w intencji mojej przyrodniej siostry Marii. Maria ma 76 lat i zaawansowane stadium nowotroru w jamie brzusznej, a jednocześnie nowy duży guz w piersi. Lekarze jakby zobojętnieli na jej los, nie proponują jej terapii, nie robią badań, korzysta tylko z opieki paliatywnej, ale my w rodzinie wciąż wierzymy, że można jej jeszcze pomóc. Nie chcę stracić siostry, którą tak niedawno znalazłam (6 lat temu zaledwie dowiedziałam się o jej istnieniu). Jestem o 31 lat młodsza... Z serca dziękuję. Bóg zapłać!
2016-08-22 15:08:52
małżonkowie
Prosimy o modlitwę przez wstawiennictwo Ojca Pio w intencji Pauliny i Artura z okazji 4 rocznicy ślubu. Dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Matki Bożej w dalszym wspólnym życiu oraz o to byśmy mieli zdrowe dzieci.
2016-08-22 13:08:51
Magdalena
proszę o modlitwę o znalezienie miłości. o to, aby było mi dane spotkać się z Pawłem i żeby ta relacja potoczyła się w zgodzie z wolą Bożą.
2016-08-22 00:08:55
Nina
Prosze o modlitwe o jednosc w malzenstwie.Mieszkam z synem i prosze o to w modlitwach aby maz zamieszkal razem z nami.Kochamy sie i chcemy byc razem prosze blagam abysmy byli razem i wspolnie wychowywali naszego syna.Tak.mi samej ciezko tak mi brak oparcia meza prosze o modlitwe w tej intencji .Bog zaplac
2016-08-20 23:08:53
   
 
 
© Zgromadzenie Sióstr Świętego Józefa, CSSJ