Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Dodaj intencje

Anna
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów i sprzedaży nieruchomości spółdzielni. W intencji mojej rodziny i dorastających dzieci.
2016-01-31 22:01:46
marlena
Bardzo prosze o modlitwe za S.p Henryka, o spokoj jego duszy i wybaczenie grzechow. Blagam tez o sile dla mnie i odzyskanie spokoju ducha po stracie najwazniejszej osoby w moim zyciu.
2016-01-31 15:01:44
Halina
Drogie Siostry, bardzo proszę o modlitwę dziękczynną za pomyślnie zdaną sesję przez córkę Justynę i szczęśliwie obronioną pracę magisterską syna Kamila z oceną końcową (bardzo dobry). O tą modlitwę prosiłam jako mama i zostałam wysłuchana. Bogu niech będą dzięki.
2016-01-30 18:01:52
Anna
Drogi Święty Jzefie błagam Cie modlitwe i wyproszenie łaski dibrej pracy dla mnie oraz o łaske uzdrowienia z depresji,nerwucy natrenctw oraz o dobre dobranie leków przez lejarza.Ania
2016-01-30 18:01:03
Kasia
Szczęść Boże! BArdzo proszę o modlitwę o dobrych mężów dla mnie i moich koleżanek z Róży Różańcowej. Bóg zapłać!
2016-01-30 17:01:34
Halina
Drogie Siostry, bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego męża, który szuka pracy, by rozmowa kwalifikacyjna, którą ma w ten poniedziałek była owocna i mąż został zatrudniony. Swięty Zygmuncie i Swięty Józefie wstawiajcie się za bezrobotnymi. Bóg zapłać! bezr
2016-01-29 12:01:08
Teresa
Proszę o modlitwę w intencji zmarłego śp. Jerzego o łaskę życia wiecznego, a dla pogrążonej w smutku rodzinie pocieszenie.
2016-01-29 10:01:09
gabrysia
"Twoje słowo jest pochodnią dla moich stóp i światłem na mojej ścieżce."/Ps.119/ Niech Słowo Boże będzie dla nas zawsze DROGOWSKAZEM na wszystkie czasu, aż do skończenia świata. Amen! Przez wstawiennictwo Najświętszej Panienki, Św. Józefa, Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, a także Świętych Apostołów i Męczenników oraz Wszystkich Świętych, ze Świętym Tomaszem z Akwinu, Patronem dnia dzisiejszego na czele, zawierzam Bożemu Miłosierdziu moją Kochaną Rodzinę, wszystkich Ludzi Tatr, moich Przyjaciół, Nieprzyjaciół Kościoła, Sąsiadów, Studentów i Uczniów, wszystkich Ludzi dobrej woli, Współpracowników i Wspólników spółki, a także pracę mojego Kochanego Męża. Oddaję Ci Panie Jezu wszystkie Duszyczki chore na ciele i duszy, które w sposób wiadomy jedynie Sobie, Pan Bóg do mnie sprowadza. I CHWAŁA MU ZA TO! Proszę także o wiele Łask Bożych dla Was, Drogie Siostry oraz dla wszystkich Drogich Braci Kapłanów, których ogarnia moje serce... Jak każdego dnia, tak i dziś dziękuję Dobremu Bogu za powołanie Wszystkich Dusz do tej Bożej Pięknej Służby. AMEN! Jak zwykle w każdy czwartek - z niezwykłej Łaski Pana, w sposób całkowicie oddany, łącznie z głęboką modlitwą, Eucharystią i postem zupełnym, oddaję Bogu, naszemu Stwórcy, mojego Umiłowanego w Panu Przyjaciela, ks. Grzegorza Lechowicza, prosząc o głębokie oczyszczenie Jego Serca i napełnienie Go Czystą, Piękną, Uszczęśliwiającą Bożą Miłością, by zdecydowanym i prężnym krokiem na wieczną Chwałę Boga Ojca, nieustannie miał siłę iść w ciemno za Światłem, Którym jest Sam Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel, ...i tylko w tę naszą - pamiętasz :-) PIĄTĄ STRONĘ ŚWIATA, bo i nigdzie więcej! Niech nasza Mateczka otacza Go Swoją Matczyną Opieką oraz Miłością, zwłaszcza w tych trudnych chwilach życia... Niech wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Łaski, by podejmowany trud zmagania się z codziennością uskrzydlał Go i pozwolił dotykać Nieba już tu na ziemi. Przez szczególne orędownictwo Świętego Brata Charbela, proszę o całkowite wypełnienie Woli Bożej w nas, o Światło Ducha Świętego, o Wielką Bożą Odwagę i Siłę w wiernym pielgrzymowaniu, które wyznacza nam Pan Zastępów. Napełniaj nas Panie Twoją Wierną, Niepojętą i Uszczęśliwiającą Miłością, aż po same brzegi naszych serc, byśmy nie ustali w niesieniu jej na cały Twój Boży świat, w który nas posyłasz. Przenikaj nas, Boże, i poznaj nasze serca, doświadczaj nas i poznaj nasze myśli. I zobacz, czy idziemy drogą nieprawą, a poprowadź nas drogą Twojej Odwiecznej Wszechogarniającej i Wiernej Miłości. Byśmy już nic nad Ciebie nie pragnęli Jezu... Dziękuję Ci Panie, że uczyniłeś mnie, jakże przecież niegodną, narzędziem w Swoich Świętych Dłoniach. Dziękuję, że uczyniłeś mnie człowiekiem szczęśliwym i spełnionym już tu na ziemi. BOGU NIECH BĘDĄ WIELKIE DZIĘKI! Niech Jezus Eucharystyczny, Który przechodzi przez Święte Dłonie Kapłańskie, uświęca nas Wszystkich, abyśmy kiedyś mogli się spotkać w Królestwie naszego Niebieskiego Ojca. AMEN.
2016-01-28 14:01:33
Andrzej
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę o zdrowie dla chorego Tomka U. By dobry Bóg wzmocnił go psychicznie.
2016-01-28 13:01:46
Katarzyna
Błagam o modlitwę w intencji mojego małżeństwa Rafała i Katarzyny Kowalskich.Bardzo kocham Męża i Córeczkę. Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie naszego małżeństwa i rodziny. Serce mojego męża jest tak zamknięte na moje starania, a nasza córeczka i ja bardzo Go potrzebujemy. On się od nas oddala i zamyka na Nas. Mojego uczucia starczy na nas dwoje na początek, niech tylko otworzy swoje serce na nas i da nam szansę, a ja wierzę, że z pomocą Pana Boga uda nam się razem wyjść z tego kryzysu. Chciałabym aby mój mąż też w to uwierzył i był odpowiedzialny za nas. Błagam o pomoc w uratowaniu naszego Sakramentu Małżeństwa .Już teraz bardzo dziękuję .Katarzyna Kowalska
2016-01-28 10:01:31
Olga
Proszę modlitwę z prośbą o uzdrowienie i o pokój Boży dla mnie.
2016-01-27 13:01:10
Eliza
Proszę o łaskę uzdrowienia dla Iwony i łaskę rozwiązania problemów Roberta i jego rodziny
2016-01-26 21:01:45
Julia
Bardzo proszę o modlitwę w intencjach naszej Rodziny - o żywą wiarę, łaskę wzajemnego przebaczenia i pojednania.
2016-01-26 14:01:59
Duszyczka
"Dobra Nowina potrzebuje tych, którzy w maksymalny sposób będą przeźroczystymi naczyniami łaski, czytelnymi świadkami Bożego Słowa. Pasterzy, którzy poświęceniem i miłością będą zadawali kłam poglądowi, że Ewangelia jest głoszona z innych względów niż sam Jezus Chrystus. Kościół miał takich świadków w osobach dzisiejszych patronów Tymoteusza i Tytusa, współpracowników św. Pawła Apostoła. Może dziś kapłani w szczególny sposób potrzebują modlitwy, aby na nowo rozpalić w sobie charyzmat otrzymany przez włożenie rąk biskupa?" /o. Cezary Binkiewicz OP Za naszych Braci Kapłanów o świętość i wypełnienie Woli Bożej. Powierzamy Ci, Panie wszystkich Kleryków, by nie bali podążać Drogą Miłości i Jedynej Prawdy!
2016-01-26 14:01:16
Gabriela
Proszę Cię św. Józefie o łaskę spotkania prawdziwego świętego przyjaciela, wiernego towarzysza życia. Proszę o piękną, czystą z nim relację, która zbliżałaby nas do Ciebie.
2016-01-26 11:01:37
Anna
Proszę o wiarę i Patriotyzm rodzinie i Polakom.
2016-01-25 09:01:48
jaro
Bardzo proszę o modlitwę za mnie żebym 4 lutego jak pojadę na podpis do urzędu pracy nie dali mi żadnego skierowania ani propozycji pracy żebym nie dostał żadnej oferty pracy i żeby nic dla mnie nie mieli bardzo proszę o modlitwę.
2016-01-25 08:01:15
Edyta i Piotr
Prosimy o gorącą modlitwę w naszej intencji oraz wszystkich małżeństw pragnących zostać rodzicami.Aby miłosierny Bóg usunął wszystkie przeszkody zdrowotne i obdarzył nas wyczekiwanym darem potomstwa.Bóg zapłać za modlitwę.
2016-01-25 00:01:32
Karilina
Szczęść Boże. Jestem teraz w czasie sesji egzaminacyjnej..bardzo prosze o modlitwe o siły na ten czas i nie poddawanie się..
2016-01-24 13:01:11
edyta
1. proszę o modlitwę w intencji Basi i Włodka o zdrowie poniewaz mieli ciezki wypadek samochodowy. 2. O pozytywne rozstrzygniecie mojego problemu i dar nawrócenia.
2016-01-24 11:01:24
   
 
 
© Zgromadzenie Sióstr Świętego Józefa, CSSJ