Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Dodaj intencje

Maciej
Proszę o dar zdrowia dla mojego chorego taty. Tata choruje na dystrofię mięśniową i jest coraz słabszy. Dziękuję
2016-02-19 09:02:35
JEZU, UFAM TOBIE!
"Z głębokości wołam do Ciebie, Panie, Panie, wysłuchaj głosu mego. Nachyl Twe ucho na głos mojego błagania." /Ps.130/ Z serca proszę o gorącą modlitwę w intencji pracy naszego Działu, który jest wiecznie wykorzystywany. O Bożą sprawiedliwość na dzisiejsze spotkanie z przełożonymi o godz. 12,00, by Duch Święty zstąpił na nas i w roztropności swojej nas pięknie poprowadził.
2016-02-19 09:02:20
Asia
Jezu, Mateczko, proszę, błagam o dar dialogu z moim mężem Karolem. Naucz nas ze sobą rozmawiać w spokoju i zrozumieniu. Jezu, ulecz nasze zranione serca i zabierz tą zawziętość męża. Jezu, proszę Cię o uzdrowienie wszystkich trudnych spraw, które nas dzielą i nie pozwalają wrócić do siebie. Proszę o światło i dary Ducha Świętego dla naszego małżeństwa, które zanurzam w Twojej najdroższej Krwi Jezu. Panie Jezu, tak bardzo rani mnie mój mąż ale Ty Panie tym bardziej mu błogosław, błogosław mojemu mężowi
2016-02-19 08:02:27
Ewa
Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy, która jest uzależniona od papierosów, gier komputerowych, zakupów... żyje w związku niesakramentalnym i mimo jako takiej wiary nie uczestniczy czynnie w zyciu Kościoła. O łaskę nawrócenia, przemiany zycia.
2016-02-18 21:02:56

Proszę o modlitwe w intencji półrocznego Leona, który ma przechodzić opreację serca. O zdrowie dla niego i siły dla rodziców.
2016-02-18 21:02:15

Proszę o łaske żywej wiary dla Julii i powrót do życia sakramentalnego dla niej.O to, by zechciała przystąpić do Sakramentu Bierzmowania.
2016-02-18 21:02:10
Sylwia
Proszę o modlitwę w Bogu wiadomej intencji.Sylwia.
2016-02-18 20:02:33
kinga
Proszę o łaskę prawdziwej świętej przyjaźni z Hieronimem.
2016-02-18 15:02:44
Asia
Jezu, Mateczko, proszę, błagam o dar dialogu z moim mężem Karolem. Naucz nas ze sobą rozmawiać w spokoju i zrozumieniu. Jezu, ulecz nasze zranione serca i zabierz tą zawziętość męża. Jezu, proszę Cię o uzdrowienie wszystkich trudnych spraw, które nas dzielą i nie pozwalają wrócić do siebie. Proszę o światło i dary Ducha Świętego dla naszego małżeństwa, które zanurzam w Twojej najdroższej Krwi Jezu. Panie Jezu, tak bardzo rani mnie mój mąż ale Ty Panie tym bardziej mu błogosław, błogosław mojemu mężowi
2016-02-18 10:02:27
gabrysia
Dziękuję Ci Panie za szczęśliwe dotarcie w bardzo trudnych warunkach nocnej śnieżycy na drogach - za dotarcie do domu, do moich bliskich, do tych których kocham... BOGU DZIĘKI!
2016-02-18 07:02:04
gabrysia
"Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą." /JEZUS/ Przez wstawiennictwo Najświętszej Panienki, Św. Józefa, Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, a także Świętych Apostołów i Męczenników oraz Wszystkich Świętych, zawierzam Bożemu Miłosierdziu moją Kochaną Rodzinę, wszystkich Ludzi Tatr, moich Przyjaciół, Nieprzyjaciół Kościoła, Sąsiadów, Studentów i Uczniów, wszystkich Ludzi dobrej woli, Współpracowników i Wspólników spółki, a także pracę mojego Kochanego Męża. Oddaję Ci Panie Jezu wszystkie Duszyczki chore na ciele i duszy, które w sposób wiadomy jedynie Sobie, Pan Bóg do mnie sprowadza. I CHWAŁA MU ZA TO! Proszę także o wiele Łask Bożych dla Was, Drogie Siostry oraz dla wszystkich Drogich Braci Kapłanów, których ogarnia moje serce... Jak każdego dnia, tak i dziś dziękuję Dobremu Bogu za powołanie Wszystkich Dusz do tej Bożej Pięknej Służby. AMEN! Z niezwykłej Łaski Pana, w sposób całkowicie oddany, łącznie z głęboką modlitwą, Eucharystią i postem zupełnym, oddaję Bogu, naszemu Stwórcy, mojego Umiłowanego w Panu Przyjaciela, ks. Grzegorza Lechowicza, prosząc o głębokie oczyszczenie Jego Serca i napełnienie Go Czystą, Piękną, Uszczęśliwiającą Bożą Miłością, by zdecydowanym i prężnym krokiem na wieczną Chwałę Boga Ojca, nieustannie miał siłę iść w ciemno za Światłem, Którym jest Sam Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel, ...i tylko w tę naszą - pamiętasz :-) PIĄTĄ STRONĘ ŚWIATA, bo i nigdzie więcej! Niech nasza Mateczka otacza Go Swoją Matczyną Opieką oraz Miłością, zwłaszcza w tych trudnych chwilach życia... Niech wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Łaski, by podejmowany trud zmagania się z codziennością uskrzydlał Go i pozwolił dotykać Nieba już tu na ziemi. Przez szczególne orędownictwo Świętego Brata Charbela, proszę o całkowite wypełnienie Woli Bożej w nas, o Światło Ducha Świętego, o Wielką Bożą Odwagę i Siłę w wiernym pielgrzymowaniu, które wyznacza nam Pan Zastępów. Napełniaj nas Panie Twoją Wierną, Niepojętą i Uszczęśliwiającą Miłością, aż po same brzegi naszych serc, byśmy nie ustali w niesieniu jej na cały Twój Boży świat, w który nas posyłasz. Przenikaj nas, Boże, i poznaj nasze serca, doświadczaj nas i poznaj nasze myśli. I zobacz, czy idziemy drogą nieprawą, a poprowadź nas drogą Twojej Odwiecznej Wszechogarniającej i Wiernej Miłości. Byśmy już nic nad Ciebie nie pragnęli Jezu... Dziękuję Ci Panie, że uczyniłeś mnie, jakże przecież niegodną, narzędziem w Swoich Świętych Dłoniach. Dziękuję, że uczyniłeś mnie człowiekiem szczęśliwym i spełnionym już tu na ziemi. BOGU NIECH BĘDĄ WIELKIE DZIĘKI! Niech Jezus Eucharystyczny, Który przechodzi przez Święte Dłonie Kapłańskie, uświęca nas Wszystkich, abyśmy kiedyś mogli się spotkać w Królestwie naszego Niebieskiego Ojca. AMEN.
2016-02-18 07:02:00
gabrysia
"Stwórz, o Boże, we mnie serce czyste i odnów we mnie moc ducha." /Ps.51/ Amen!
2016-02-17 12:02:22
s.Mirosława
Św. Józefie błagam chroń mnie przed tymi co na mnie nastają, broń przed posądzeniami, plotkami, donosami. Pomóż mi zachować spokój,nie dopuść bym pozwoliła się sprowokować. Józefie nie pozostawiaj mnie samej.
2016-02-17 09:02:17
Halinka
Drogie Siostry, proszę o modlitwę dziękczynną za wstawiennictwem św. Zygmunta i św. Józefa za uratowanie szkoły podstawowej, która miała być zlikwidowana. Dla mnie proszę o łaskę siły i mocy Ducha Świętego do wytrwania w pokonywaniu przeciwności w rodzinie i pracy. Jezu Ufam Tobie!
2016-02-16 18:02:48
Justyna
Proszę o modlitwę w intencji przywrócenia mnie do pracy i odzyskania jej na stałe, o opamiętanie dla tych złych ludzi, którzy doprowadzili do zwolnienia mnie z pracy. Święty Józefie, wymódl mi dobrego męża i łaskę macierzyństwa. Modliłam się o rozpoznanie tej właściwej osoby i dużo znaków otrzymałam, ze to Grzegorz. Teraz też zrozumiałam, jak przez lata niszczono jego relację do mnie, a ja o tym nie wiedziałam. Pomóż nam Święty Józefie się odnaleźć, abyśmy się pobrali i założyli szczęśliwą rodzinę.
2016-02-16 00:02:51
Justyna
Święty Józefie, proszę Cię, poukładaj wszystko dobrze na operację taty i proszę Cię, aby wszystko przebiegło szczęśliwie i daj nam dużo siły
2016-02-16 00:02:19
...
Proszę o modlitwę za Iwonę, która nosi w swoim sercu tyle nienawiści i zazdrości do mojej osoby, że aż pożera ją to od środka. Panie Jezu ulecz jej biedne serce i napełnij je Swoją Uszczęśliwiającą Miłością, by w końcu zaznała pokoju, jakim Ty mnie obdarzasz Panie. KRÓLUJ NAM CHRYSTE!
2016-02-15 13:02:25
Jan
Boże Ojcze prosimy chroń nas od zła, błogosław we wszystkim i przebacz nam wszystkie grzechy. Duchu Święty udziel nam Swoich darów w obfitości. Panie Jezu pomóż nam we wszystkim.Maryjo módl się za nami.
2016-02-14 23:02:52
Wojciech
Bardzo proszę o modlitwę w intencjach mojej żony o łaskę nawrócenia, łaskę wiary, pobożności dla niej, o łaskę wspólnej modlitwy rodzinnej i dobre wychowanie dzieci. Proszę też o wzajemną miłość i pojednanie w rodzinie.
2016-02-14 20:02:46
Beata
Proszę o modlitwę przez wstawiennictwo Św. Ojca Pio w intencji Tomka o powrót do zdrowia i spokój w Jego Rodzinie
2016-02-14 11:02:04
   
 
 
© Zgromadzenie Sióstr Świętego Józefa, CSSJ