Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Dodaj intencje

Halina
Bardzo proszę o modlitwę dziękczynno-błagalną przez wstawiennictwo sw. Zygmunta i sw. Józefa w intencji naszego syna Piotra, który jutro obchodzi swoje 18-te urodziny. Niech Miłosierny Bóg Ojciec błogosławi Mu przez całe życie a Święty Anioł Stróż i Święci Patronowie od chrztu i bierzmowania wypraszają potrzebne łaski, Dary Ducha Świętego, zdrowie i siły do nauki i rozwijania talentów. Matko Najswiętsza Tobie dziękuję za uratowanie naszego Syna przed narodzeniem i Matczyną opiekę nad całą naszą Rodziną. Bóg zapłać!
2016-03-07 12:03:57
mama
Bardzo proszę o modlitwę za syna aby podjął decyzję dotyczącą udziału w kursie, który pomoże mu znaleźć pracę.
2016-03-07 12:03:32
Ewa
Dziękuję z całego serca za pomoc w pisaniu egzaminu zawodowego w poprzednim tygodniu, bez względu na jego wynik jestem bardzo wdzięczna Tobie Św. Józefie, że byłeś przy mnie w trudnym czasie. Jednocześnie proszę dopomóż mi aby wynik był pozytywny oraz, abym z pokorą przyjęła wolę Bożą.
2016-03-07 10:03:28
żona
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego Męża, który dziś po wielu latach przystąpi z Łaski Pana do Sakramentu Pokuty i Pojednania. Prośmy o Bożego Spowiednika dla Niego. Amen.
2016-03-07 09:03:57
EWA
Proszę o odmianę życia dla mnie i dla mojej córki .Jezu, jesteś sensem mojego życie pomóż, jak ja pomagam innym. Święty Ks Zygmuncie wstaw się za nami u Boga. Proszę drogie siostry pomódlcie się w intencji o co proszę, tak bardzo potrzebujemy bożej pomocy.
2016-03-06 22:03:45
Anna
Proszę o łaskę nawrócenia dla Janusza, Darii i Hanny i o zdrowie i Boże Błogosławieństwa dla Nich
2016-03-06 19:03:37
Joanna
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mnie, przede wszystkim trafnych diagnoz (są sprzeczne lub ich nie ma), światło ducha dla lekarzy i dla mnie abym je przyjęła, zastosowała się. Siłę do radzenia sobie z codziennością, jest mi coraz trudniej. Coraz trudnij mi Ufać Panu. Panie ratuj!
2016-03-06 10:03:01
Ewa
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia chorego serduszka dla mojej córeczki Ani.
2016-03-05 20:03:41
Anna Korab
Proszę o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Anny oraz pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw w pracy
2016-03-05 20:03:21
Marysia
Proszę o dar powrotu do zdrowia dla Taty, o łaski Boże dla niego na każdy dzień. Proszę, o zdrowie dla Mamy i Kas i dla całej rodziny. Dla Kasi o powodzenie w nowym semestrze na studiach.
2016-03-04 12:03:04

"Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i by owoc wasz trwał - aby wszystko dał wam Ojciec, o cokolwiek Go poprosicie w imię moje. To wam przykazuję, abyście się wzajemnie miłowali." Z darem nieustannej modlitwy i miłości w Chrystusie! Z serca proszę o modlitwę w intencji Mariusza, by po kilkunastu latach przystąpił z Łaski Pana w nadchodzący wtorek 8 marca 2016 do Sakramentu Spowiedzi i Pojednania, do którego przygotowuje go syn. Prośmy o dobrego spowiednika dla jego poranionej Duszy.
2016-03-04 07:03:48
Darek
Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę do św. Józefa w poniższych intencjach:o siłę, zdrowie i błogosławieństwo dla mojej mamy Marianny oraz brata Roberta Rosa; pozytywne rozwiązanie sprawy dotyczącej mojego brata Roberta; utrzymanie się w pracy, abym miał pracę od września 2016r; światło Ducha Św. dla Małgorzaty Rosa.
2016-03-03 21:03:12
mama
Proszę o modlitwę w intencji syna, proszę wybłagajcie potrzebne łaski dla niego.
2016-03-03 12:03:42
gabrysia
"Nawrócenie bierze się z Miłości, a nie ze strachu... bo żal doskonały związany jest z głęboką Miłością" Pięknego dnia pełnego MIŁOŚCI BOŻEJ:-) Przez wstawiennictwo Najświętszej Panienki, Św. Józefa, Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, a także Świętych Apostołów i Męczenników oraz Wszystkich Świętych, zawierzam Bożemu Miłosierdziu moją Kochaną Rodzinę, wszystkich Ludzi Tatr, moich Przyjaciół, Nieprzyjaciół Kościoła, Sąsiadów, Studentów i Uczniów, wszystkich Ludzi dobrej woli, Współpracowników i Wspólników spółki, a także pracę mojego Kochanego Męża. Oddaję Ci Panie Jezu wszystkie Duszyczki chore na ciele i duszy, które w sposób wiadomy jedynie Sobie, Pan Bóg do mnie sprowadza. I CHWAŁA MU ZA TO! Proszę także o wiele Łask Bożych dla Was, Drogie Siostry oraz dla wszystkich Drogich Braci Kapłanów, których ogarnia moje serce... Jak każdego dnia, tak i dziś dziękuję Dobremu Bogu za powołanie Wszystkich Dusz do tej Bożej Pięknej Służby. AMEN! Z niezwykłej Łaski Pana, w sposób całkowicie oddany, łącznie z głęboką modlitwą, Eucharystią i postem zupełnym, oddaję Bogu, naszemu Stwórcy, mojego Umiłowanego w Panu Przyjaciela, ks. Grzegorza Lechowicza, prosząc o głębokie oczyszczenie Jego Serca i napełnienie Go Czystą, Piękną, Uszczęśliwiającą Bożą Miłością, by zdecydowanym i prężnym krokiem na wieczną Chwałę Boga Ojca, nieustannie miał siłę iść w ciemno za Światłem, Którym jest Sam Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel, ...i tylko w tę naszą - pamiętasz :-) PIĄTĄ STRONĘ ŚWIATA, bo i nigdzie więcej! Niech nasza Mateczka otacza Go Swoją Matczyną Opieką oraz Miłością, zwłaszcza w tych trudnych chwilach życia... Niech wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Łaski, by podejmowany trud zmagania się z codziennością uskrzydlał Go i pozwolił dotykać Nieba już tu na ziemi. Przez szczególne orędownictwo Świętego Brata Charbela, proszę o całkowite wypełnienie Woli Bożej w nas, o Światło Ducha Świętego, o Wielką Bożą Odwagę i Siłę w wiernym pielgrzymowaniu, które wyznacza nam Pan Zastępów. Napełniaj nas Panie Twoją Wierną, Niepojętą i Uszczęśliwiającą Miłością, aż po same brzegi naszych serc, byśmy nie ustali w niesieniu jej na cały Twój Boży świat, w który nas posyłasz. Przenikaj nas, Boże, i poznaj nasze serca, doświadczaj nas i poznaj nasze myśli. I zobacz, czy idziemy drogą nieprawą, a poprowadź nas drogą Twojej Odwiecznej Wszechogarniającej i Wiernej Miłości. Byśmy już nic nad Ciebie nie pragnęli Jezu... Dziękuję Ci Panie, że uczyniłeś mnie, jakże przecież niegodną, narzędziem w Swoich Świętych Dłoniach. Dziękuję, że uczyniłeś mnie człowiekiem szczęśliwym i spełnionym już tu na ziemi. BOGU NIECH BĘDĄ WIELKIE DZIĘKI! Niech Jezus Eucharystyczny, Który przechodzi przez Święte Dłonie Kapłańskie, uświęca nas Wszystkich, abyśmy kiedyś mogli się spotkać w Królestwie naszego Niebieskiego Ojca. AMEN.
2016-03-03 08:03:49
Matka
Prosze o modlitwe o moje uzdrowienie, abym mogla wychowac moje male dzieci i byc zdrowa.
2016-03-03 08:03:32
Mama
Proszę o modlitwę o uzdrowienie syna.O otrzymanie dobrej pracy ,i o szczęśliwe życie osobiste i rodzinne.
2016-03-02 22:03:17
Iwona
Św. Józefie proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i opiekę. Proszę o znalezienie pracy w przedszkolu jak pomoc nauczyciela.
2016-03-02 20:03:21
Asia
BŁAGAM o modlitwę w intencji ratowania i uzdrowienia naszego małżeństwa Joanny i Karola o przemianę serca mojego męża Karola o wierność męża, o nawrócenie męża i teściów o zerwanie węzła uzależnienia męża od rodziców, o dialog z mężem, o powrót męża i syna do mnie i córki. O przyznanie opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci Kacperkiem i Gabrysią. Mateczko, proszę o uzdrowienie wszystkich trudnych spraw, które nas dzielą. Proszę o dary Ducha Świętego dla naszego małżeństwa, które zanurzam w Twojej przenajdroższej krwi Jezu.
2016-03-02 11:03:04
Anonim
O wszelkie potrzebne łaski do budowania związku silnego wiarą. O błogosławieństwo na każdy dzień wspólnego życia, o umiejętność odnajdywania woli Bożej i otwartość serc na nią - dla każdej pary modlącej się w Róży. O prowadzenie w realizacji życiowych planów i pragnień serca, o dary Ducha Świętego potrzebne do rozwijania i dzielenia się z innymi talentem muzycznym oraz aktorskim danym od Boga. O łaskę uzdrowienia mojego serca, duszy i ciała. O wyzwolenie z agorafobii, nerwicy, depresji oraz lęków, niezależność ( pod każdym względem – również finansowym ), usunięcie z mego życia negatywnej presji i manipulacji, zapał do nauki, pracy i rozwoju talentów, dar podjęcia pracy, powrót na studia, poczucie bezpieczeństwa, usunięcie z mej drogi wampirów energetycznych, wrogo nastawionych ludzi i osób, które źle mi życzą lub mają nieczyste intencje względem mnie. O zesłanie na ścieżkę mojego życia dobrych ludzi, miłości i szczęścia, ochronę przed zgubą, nieszczęściami i zagubieniem, o siłę i pogodę ducha, pokój duszy, powrót do „normalności”, pozbycie się nadwagi i odbudowanie poczucia kobiecości ( zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawa wyglądu i samopoczucia ), wyjście ze skomplikowanych sytuacji, rozwój talentów, realizację marzeń i postanowień, stabilizację ( pod każdym względem ), siłę do życia oraz obecność w moim życiu bliskich memu sercu osób. O łaskę odbudowania mojego związku oraz o wszelkie potrzebne łaski dla mojego chłopaka, dla mojej rodziny oraz wszystkich tych, którzy Bożych łask potrzebują. O łaskę uzdrowienia wewnętrznego oraz o to aby Bóg w swej łaskawości zesłał na mnie swoje błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej. Pokornie proszę by Bóg wyprostował ścieżki mego życia. Amen. O łaskę uzdrowienia Anny. O siłę dla niej i jej rodziny oraz o wszelkie łaski z nieba. Niechaj Bóg uzdrowi jej ciało oraz umysł, zaszczepi w niej radość, siłę do życia oraz wzmocni ducha walki. O łaskę bezpiecznej przeprowadzki i stabilizacji życiowej, o dar znalezienia bezpiecznego mieszkania oraz o możliwość wynajmowania go od uczciwego właściciela. O dar ustatkowania się ( żebym mogła pogodzić ze sobą studia, pracę, rozwój talentów i inne zadania oraz obowiązki ). O łaskę uzdrowienia Marcina ( zarówno fizycznego jak i duchowego ) żeby był szczęśliwy i realizował swoje pasje, rozwijał się. O to aby Bóg zjednoczył nas i ulepszał. O dar uzdrowienia ze zranień oraz uporanie się z rzutującą na mnie od lat trudną przeszłością. O uwolnienie mnie od zła oraz od koszmarów przeszłości. O odbudowanie poczucia własnej wartości. O to abym z notorycznie nieszczęśliwej, okaleczonej pesymistki zmieniała się w optymistkę siejącą dobro bez względu na obszar w jakim się znajduję. Proszę o dar oczyszczenia i wewnętrznego odrodzenia w miłości. O odnalezienie siebie. O dar poczucia bezpieczeństwa. O pozytywne rozwiązanie konfliktów oraz trudnych sytuacji ( pozornie bez wyjścia ). O wszelkie potrzebne łaski, Dary Ducha Świętego oaz opiekę Matki Bożej dla mnie, mojej rodziny, znajomych oraz osób, którzy zwą siebie moimi wrogami. O łaskę spowiedzi i oczyszczenia swojego serca. O łaskę uzdrowienia ze zranień. O łaskę miłości romantycznej, miłości prawdziwej. O opiekę i wstawiennictwo u wszelkich wzywanych przeze mnie ku pomocy patronów. O łaskę uwolnienia mojej rodziny z klątw, przekleństw, złorzeczeń oraz uwolnienie od skutków grzechów pokoleniowych. O wszelkie łaski dla tych, którzy zabłądzili w labiryncie życia. O łaskę dla tych, którzy nigdy nie słyszeli o Bogu oraz dla tych, którzy o Bogu nie chcą słuchać – niechaj Bóg znajdzie sposób by się o nim dowiedzieli. O łaskę dla biednych, zranionych, sponiewieranych życiowo dusz, które nie zaznały miłości, a jedynie krzywdę i odrzucenie. O łaskę dla tych którzy nie wiedzą jak dalej żyć oraz dla tych, którzy próbują się własnego życia pozbyć. O łaskę uzdrowienia dusz osób dorosłych oraz dzieci, o łaskę uleczenia ich rozszarpanych serc i ciał, o łaskę zaznania przez nich Boga oraz o ich powrót do Kościoła. O łaskę stworzenia swojej własnej, samodzielnej firmy oraz o pełne realizowanie swoich marzeń i talentów. O łaskę dla tych, którzy pragną uzdrowienia swojej duszy oraz ciała, dla tych którzy są pogubieni i nie dostrzegają Boga i ogromu Jego siły. O łaskę ukojenia uporczywego bólu duszy. O łaskę kochania i bycia kochaną. O łaskę rozwoju wrażliwej duszy w dobrym kierunku. Aby Bóg w swej łaskawości „skazał” mnie na komponowanie muzyki, grę na instrumentach, śpiew oraz koncertowanie. Aby Bóg w swej łaskawości uczynił ze mnie artystę i pomagał w rozwoju moich talentów. O wszelkie potrzebne łaski dla osób z Róż Żywego Różańca oraz o opiekę nad nimi. O łaskę dostąpienia Bożej światłości dla wszystkich dusz cierpiących w czyśćcu. O łaskę uzdrowienia mnie z DDA. O łaskę nierozpamiętywania przeszłości i łaskawą teraźniejszość oraz przyszłość. O to by Bóg „skazał” mnie na życie na scenie ( chcę śpiewać, grać na instrumentach, koncertować, rozwijać swoje artystyczne talenty i realizować w wielu innych sztukach artystycznych ). O łaskę Bożego błogosławieństwa na każdy dzień, o łaskę nieustannego wypraszania przez Matkę Bożą potrzebnych łask do rozwoju osobistego i duchowego. O łaskę uzdrowienia mojego rodu. By pozbyć się klątw, nieszczęść i grzechów, w których tonie moja rodzina od wielu pokoleń. O łaskę uzdrowienia z depresji, lęków i agorafobii. O łaskę powrotu do utraconej, zdrowej masy ciała. O wytrwałość w dążeniu do celów. O łaskę dobrej, oczyszczającej, szczerej i uwalniającej od grzechów spowiedzi. O łaskę zdrowia dla Jolanty. O łaskę założenia własnej rodziny silnej Bogiem, wybudowania własnego, bezpiecznego domu pełnego miłości. O łaskę terminowego ukończenia Nowenny Pompejańskiej oraz łaskę bycia wysłuchanym w modlitwie. O łaskę całkowitej przemiany swojego życia na lepsze. O łaskę poprawy swojego zdrowia ( oraz zgubienie zbędnych kilogramów ). O łaskę trafienia na dobrych lekarzy. O łaskę spłaty kredytu. O łaskę wytrwałości w modlitwie oraz własnych postanowieniach. O łaskę zdrowia dla Marcina. O łaskę zesłania potrzebnych łask. Niechaj Matka Boska ma Nas w swojej opiece, niechaj ześle nam warunki do modlitwy tak aby zły nie przeszkadzał, nie zniechęcał nas do modlitwy, nie wprowadzał zamętu i dekoncentracji, nie utrudniał nam modlitwy i nie szeptał kłamstw, w które w przypływie gorszej kondycji duchowej mogłybyśmy uwierzyć... Niechaj Maryja w swojej łaskawości ześle nam wszelkie potrzebne łaski i obdarzy Nas wewnętrznym pokojem. O łaskę i wewnętrzną możliwość podjęcia dobrej, uczciwej pracy. O łaskę przebaczenia sobie oraz innym ludziom.
2016-03-01 23:03:18
proszacy o modlitwe
Prosze o bezpieczne warunki na drosze podczas wyjazdu i powrotu mojego taty za granice. Prosze o modlitwe o bezpieczny jego powrot do domu i rodziny
2016-03-01 22:03:22
   
 
 
© Zgromadzenie Sióstr Świętego Józefa, CSSJ