Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Dodaj intencje

Andrzej
Proszę o modlitwę dla chorego na nowotwór głowy Tomka U. Jest w złym stanie proszę o siły dla niego do walki z chorobą.
2016-01-19 21:01:14
Aldona
Serdecznie dziękuję za otrzymane łaski i gorąco proszę o dalszą opiekę wstawienniczą nad moimi Rodzicami,Bronislawą i Ryszardem,oraz o Niebo dla moich Dziadków,Zuzanny,Jana,Marii,Stanisława.
2016-01-19 18:01:15
Agnieszka
proszę o modlitwę żeby Pan Jezus pokazał mi co On widzi a czego ja nie widzę, co on wie a czego ja nie wiem odnośnie mojej sytuacji. oraz żeby badanie lekarskie dobrze mi wyszło i żeby Pan zabrał lęk.
2016-01-19 15:01:52
Magda
Proszę o modlitwę w intencji dziewczyny o imieniu Magda. Jest w bardzo złym stanie na drugim końcu Polski i prawdopodobnie podcina sobie żyły (poznałem ją przez internet i wysłała mi zdjęcie krwi. Wiem że to prawdziwe) Proszę o pokorną modlitwę do Jezusa / Matki Najświętszej / wstawienniczą.
2016-01-19 01:01:30
Renata
Proszę o modlitwę w intencji zdania jutrzejszego kolokwium i nadchodzących egzaminów przeze mnie i moich znajomych. Proszę także o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej rodziny i Darów Ducha Świętego.
2016-01-18 23:01:48
Renata
Proszę o modlitwę w intencji zdania jutrzejszego kolokwium i nadchodzących egzaminów przeze mnie i moich znajomych. Proszę także o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej rodziny i Darów Ducha Świętego.
2016-01-18 23:01:26
Twoja córka
Proszę Cię, Panie Boże o Twoje błogosławieństwo oraz o wszystkie Dary Ducha Świętego na dzisiejszy dzień i na cały rozpoczynający się tydzień dla mnie i wszystkich, których kocham Twoją Miłością i nieustannie noszę ich w swoim sercu. Amen.
2016-01-18 07:01:11
Beata
Prośba o modlitwę w intencji o dary Ducha św w czasie egzaminów dla kleryka Kamila
2016-01-17 20:01:45
Karolina
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej babci, która zmarła 22 listopada 2015 roku.
2016-01-17 11:01:27
Halina
Drogie Siostry, proszę o modlitwę przez wstawiennictwo sw. Zygmunta Gorazdowskiego i sw. Józefa o pomyslne zdanie sesji egz. przez córkę Justynę, swiatło Ducha Swiętego dla syna Kamila w czasie obrony pracy magisterskiej w dniu 30 stycznia br., zdrowie i siły do nauki i rozwijanie talentów dla syna Piotra i Boże Błogosławieństwo dla całej naszej rodziny. Bóg zapłać.
2016-01-15 12:01:46
Anna
Proszę o uratowanie i uzdrowienie małżeństwa Anny i Łukasza, uzdrowienie rodziny i drzewa rodzinnego Łukasza
2016-01-15 10:01:53
Grzegorz
Proszę o powrót do normalności mojego małżeństwa. Aby Wszystko się dobrze ułożyło a małżeństwo było oparte na miłości, wierności i wspólnej pomocy. By mój malutki syn miał normalną rodzinę.
2016-01-14 21:01:55
Jan
Boże Ojcze wszechmogący dziękujemy za wszystko i prosimy o zdrowie i błogosławieństwo w życiu dla całej rodziny. Matko Boga, módl się za nami.
2016-01-14 18:01:07
Bogusia
Św. Zygmuncie Gorazdowski! Pomóż proszę wyjasnić trudną i skomplikowaną sprawę, proszę o to by wszystko się dobrze skończyło. Błagam o przemianę serca, uporzadkowanie życia, podjęcie odpowiedniej decyzji dla Michała, by otowrzył swoje serce, chciał wszystko wyjaścnić, by nasza relacja, miłość przetrwała, by przetrzymała ten trudny czas. Maryjo osłaniaj naszą wieź, miłość, spraw by Michał się na nowo otworzył, by nie bał się powiedziec, co czuje, by zwrócił swoje serce ku mnie, nie wybrał innej kobiety, jeśli mie kochał i kocha. Dopomóż mu wybrać. BY wybuierał zawsze dobro, unikał zła, ochraniaj go od zła, stzrez jego czystosci. Pomoz mu Maryjo niesc jego Krzyz, wybaw z kłopotów, od złych ludzi, skrusz kajdany zła w jego zyciu, odmien jego zyciue, daj siłe zniesc cierpienie, by nie upadał na duchu, by Bog nas złączył ze sobą, pomimo trudnosci i przeciwnosci, wrogosci ze strony ludzi, by moja rodzian mie rozumiała, o pomoc w trudnum doswiadzceniu dla mnie i nadzieje. SW Zygmuncie pomóz Michałowi wyjsc z zametu i kłopotów, wyzwolic sie z wływu złych i podłych ludzi., Od złych kobiet, by nie miały nad num władzu, ine daj mu zrobic krzywdy. Pomoz mi wyjsc z kłpotow na studiach i je skończyć, wróić na nie. Sw. Zygmuncie bardzo dziękuję za Twoją opiekę i pomoc.Sw. Józefie bardzo prosze porusz serce Michała, spraw by się odezwał i otworzyl, by on nie zapomniał o mnie w ciagu tego czasu, by na mine zaczekał. By nie wybrał innej, jesli mnie kocha, . O pokoj na uczelni. Prosze Sw Józfie takze o madre wybory dla Polaków, by wybrali 25.10 ludzi wiary i sumienia, by Bóg zjednoczył serca wszystkich. Polaków. By Michał był dobrym człowkeiem i szlaechtnym, by nie zdołai go zniszczyc i zdemoralizowac. Sw Józefie chron go przed złem! O pomoc finansowa dla rodziny. Uwolnij Michała od przemocy,złych ludzi, zniewoleń, lęku i cogromnego cierpienia. Spraw sw Józefie by michał znów uwierzył w miłość, ze mozemy byc razme i nie zniechęcał się trudnościami. BY Bóg wrócił mi jego serce i miłość na nowo, by to co sie wydarzyło niemiało dla niego znaczenia i by zmnieło zdanie i mi wybaczył. Pomoz prosze drogi Patronie! O wiare i nadzieje dla mnie i pomoc w trudnym doswiadczeniu, które nie ma końca. Św. Zygmuncie spraw, bym mogła Michała zobaczyc, by on o mnie nie zapomniał i nie wybrał innej kobiety, jeśli jesteśmy sobie przeznaczeni, by on powiedził mi co czuje i sie przestał bać. Sw Zygmumcie Spraw by Wojciech wrócił do norlanoci, o jego nawrócenie prosze, uwolnij go spod wpływu złego ducha, by chciał przyjąć Boża pomoc i miał otwarte serce na BOżą łaskę, o Miłosierdzie Boże dla niego. O zlecenei dla taty i pomoc w zdaniu egazmnu przed komisja, by zli ludzie nie byli9 w stanie michała do nieczego zmusic
2016-01-14 16:01:46

Św. Zygmuncie i Św. Józefie! Pomózcie mi odyzskac miłosc i serce Michała, by nie wybrał innej, jeśli mnie kocha, bym go niej utraciła, by on mnie na nowo pokochał, zdecydował się byc ze mna, by mu na mnie zalezało, by Bóg odmienił i otworzył jego serce, by Michał chciał mi wyszko wyjasnic. Pomoz mi skonczyc zaczete stuia i na nie wrocic, zdac teraz wzny egzamin. O wiare dla mnie i nadzije, jesli moje intencje sie podobaja Bogu.
2016-01-14 16:01:23
Bogusia
O pomoc w pracy dla kolezanki za granica i o prezdłuzenie tej pracy, umowy.
2016-01-14 16:01:09
Marysia
O zdrowie dla siostry Kasi, o siły i wytrwałość, o powodzenie na studiach.
2016-01-14 16:01:02
Aneta
Proszę o modlitwę w intencjo mojego dziecka, które noszę pod swym sercem, aby dobry Bóg okazał mu miłosierdzie, pobłogosławił i uleczył z wszelkich chorób. Niech sw. Józef z Maryją czuwają nad mym bezbronnym dzieckiem i wypraszaja mu potrzebne łaski a przedewszystkim łaski zdrowia, prawidłowego rozwoju oraz szczęśliwego przyjścia na świat w prawidłowym terminie.
2016-01-14 10:01:44
gabrysia
"Jeden ojciec znaczy więcej niż stu nauczycieli." /George Herbert/ Przez wstawiennictwo Najświętszej Panienki, Św. Józefa, Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, a także Świętych Apostołów i Męczenników oraz Wszystkich Świętych, zawierzam Bożemu Miłosierdziu moją Kochaną Rodzinę, wszystkich Ludzi Tatr, moich Przyjaciół, Nieprzyjaciół Kościoła, Sąsiadów, Studentów i Uczniów, wszystkich Ludzi dobrej woli, Współpracowników i Wspólników spółki, a także pracę mojego Kochanego Męża. Oddaję Ci Panie Jezu wszystkie Duszyczki chore na ciele i duszy, które w sposób wiadomy jedynie Sobie, Pan Bóg do mnie sprowadza. I CHWAŁA MU ZA TO! Proszę także o wiele Łask Bożych dla Was, Drogie Siostry oraz dla wszystkich Drogich Braci Kapłanów, których ogarnia moje serce... Jak każdego dnia, tak i dziś dziękuję Dobremu Bogu za powołanie Wszystkich Dusz do tej Bożej Pięknej Służby. AMEN! Jak zwykle w każdy czwartek - z niezwykłej Łaski Pana, w sposób całkowicie oddany, łącznie z głęboką modlitwą, Eucharystią i postem zupełnym, oddaję Bogu, naszemu Stwórcy, mojego Umiłowanego w Panu Przyjaciela, ks. Grzegorza Lechowicza, prosząc o głębokie oczyszczenie Jego Serca i napełnienie Go Czystą, Piękną, Uszczęśliwiającą Bożą Miłością, by zdecydowanym i prężnym krokiem na wieczną Chwałę Boga Ojca, nieustannie miał siłę iść w ciemno za Światłem, Którym jest Sam Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel, ...i tylko w tę naszą - pamiętasz :-) PIĄTĄ STRONĘ ŚWIATA, bo i nigdzie więcej! Niech nasza Mateczka otacza Go Swoją Matczyną Opieką oraz Miłością, zwłaszcza w tych trudnych chwilach życia... Niech wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Łaski, by podejmowany trud zmagania się z codziennością uskrzydlał Go i pozwolił dotykać Nieba już tu na ziemi. Przez szczególne orędownictwo Świętego Brata Charbela, proszę o całkowite wypełnienie Woli Bożej w nas, o Światło Ducha Świętego, o Wielką Bożą Odwagę i Siłę w wiernym pielgrzymowaniu, które wyznacza nam Pan Zastępów. Napełniaj nas Panie Twoją Wierną, Niepojętą i Uszczęśliwiającą Miłością, aż po same brzegi naszych serc, byśmy nie ustali w niesieniu jej na cały Twój Boży świat, w który nas posyłasz. Przenikaj nas, Boże, i poznaj nasze serca, doświadczaj nas i poznaj nasze myśli. I zobacz, czy idziemy drogą nieprawą, a poprowadź nas drogą Twojej Odwiecznej Wszechogarniającej i Wiernej Miłości. Byśmy już nic nad Ciebie nie pragnęli Jezu... Dziękuję Ci Panie, że uczyniłeś mnie, jakże przecież niegodną, narzędziem w Swoich Świętych Dłoniach. Dziękuję, że uczyniłeś mnie człowiekiem szczęśliwym i spełnionym już tu na ziemi. BOGU NIECH BĘDĄ WIELKIE DZIĘKI! Niech Jezus Eucharystyczny, Który przechodzi przez Święte Dłonie Kapłańskie, uświęca nas Wszystkich, abyśmy kiedyś mogli się spotkać w Królestwie naszego Niebieskiego Ojca. AMEN.
2016-01-14 08:01:32
Bogdan
Proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej ukochanej żony Basi. Niech św. ks. Zygmunt Gorazdowski oręduje za Nią przed Obliczem Pana! Bóg zapłać!
2016-01-13 21:01:04
   
 
 
© Zgromadzenie Sióstr Świętego Józefa, CSSJ