Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Dodaj intencje

gabrysia
"Pragnieniem Boga jest zbawienie każdego człowieka. Ten, kto staje się chrześcijaninem i żyje swoją wiarą, również zaczyna odczuwać pragnienie dzielenia się z innymi i przyprowadzania ich do Chrystusa." Amen! Przez wstawiennictwo Najświętszej Panienki, Św. Józefa, Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, a także Świętych Apostołów i Męczenników oraz Wszystkich Świętych, zawierzam Bożemu Miłosierdziu moją Kochaną Rodzinę, wszystkich Ludzi Tatr, moich Przyjaciół, Nieprzyjaciół Kościoła, Sąsiadów, Studentów i Uczniów, wszystkich Ludzi dobrej woli, Współpracowników i Wspólników spółki, a także pracę mojego Kochanego Męża. Oddaję Ci Panie Jezu wszystkie Duszyczki chore na ciele i duszy, które w sposób wiadomy jedynie Sobie, Pan Bóg do mnie sprowadza. I CHWAŁA MU ZA TO! Proszę także o wiele Łask Bożych dla Was, Drogie Siostry oraz dla wszystkich Drogich Braci Kapłanów, których ogarnia moje serce... Jak każdego dnia, tak i dziś dziękuję Dobremu Bogu za powołanie Wszystkich Dusz do tej Bożej Pięknej Służby. AMEN! Z niezwykłej Łaski Pana, w sposób całkowicie oddany, łącznie z głęboką modlitwą, Eucharystią i postem zupełnym, oddaję Bogu, naszemu Stwórcy, mojego Umiłowanego w Panu Przyjaciela, ks. Grzegorza Lechowicza, prosząc o głębokie oczyszczenie Jego Serca i napełnienie Go Czystą, Piękną, Uszczęśliwiającą Bożą Miłością, by zdecydowanym i prężnym krokiem na wieczną Chwałę Boga Ojca, nieustannie miał siłę iść w ciemno za Światłem, Którym jest Sam Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel, ...i tylko w tę naszą - pamiętasz :-) PIĄTĄ STRONĘ ŚWIATA, bo i nigdzie więcej! Niech nasza Mateczka otacza Go Swoją Matczyną Opieką oraz Miłością, zwłaszcza w tych trudnych chwilach życia... Niech wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Łaski, by podejmowany trud zmagania się z codziennością uskrzydlał Go i pozwolił dotykać Nieba już tu na ziemi. Przez szczególne orędownictwo Świętego Brata Charbela, proszę o całkowite wypełnienie Woli Bożej w nas, o Światło Ducha Świętego, o Wielką Bożą Odwagę i Siłę w wiernym pielgrzymowaniu, które wyznacza nam Pan Zastępów. Napełniaj nas Panie Twoją Wierną, Niepojętą i Uszczęśliwiającą Miłością, aż po same brzegi naszych serc, byśmy nie ustali w niesieniu jej na cały Twój Boży świat, w który nas posyłasz. Przenikaj nas, Boże, i poznaj nasze serca, doświadczaj nas i poznaj nasze myśli. I zobacz, czy idziemy drogą nieprawą, a poprowadź nas drogą Twojej Odwiecznej Wszechogarniającej i Wiernej Miłości. Byśmy już nic nad Ciebie nie pragnęli Jezu... Dziękuję Ci Panie, że uczyniłeś mnie, jakże przecież niegodną, narzędziem w Swoich Świętych Dłoniach. Dziękuję, że uczyniłeś mnie człowiekiem szczęśliwym i spełnionym już tu na ziemi. BOGU NIECH BĘDĄ WIELKIE DZIĘKI! Niech Jezus Eucharystyczny, Który przechodzi przez Święte Dłonie Kapłańskie, uświęca nas Wszystkich, abyśmy kiedyś mogli się spotkać w Królestwie naszego Niebieskiego Ojca. AMEN.
2016-04-14 07:04:56
Maria Helena
Proszę św.Józefie O odwagę do życia w prawdzie. O łaskę miłości szczerej spowiedzi. O pojednanie z sobą rodzina i Wojtkiem. O wyzwolenie z leków i braku zaufania do mężczyzn. O łaskę pokory miłości pokoju radości i czystości serca. O dar dobrego kochającego wierzącego męża. O Jezu uzdrow mnie.O Boże Błogosławieństwo dla Wojtka.
2016-04-13 23:04:41
Maria Helena
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w inwencji nawrócenia. Pojednania z Bogiem sobą Wojtkiem i ludźmi przed którymi udawałam. Proszę o uwolnienie z lęków i uzdrowienie z agresji wobec mężczyzn. Pragnę zbliżyć rodzinę i być kochającą żoną i dobra matką. Boję się zaangażować i zaufać. Dlatego proszę Jezu o uzdrowienie mojego i Wojtka serca psychiki i duszy. O dobrego męża. I dary Ducha Świętego dla nas.
2016-04-13 23:04:26
Teresa
Błagam o modlitwę o miłosierdzie Boże dla mojej Rodziny.
2016-04-12 13:04:33
Marysia
Dziękując za otrzymane dary i łaski, z całego serca proszę o zdrowie dla siostry Kasi, o wyjście z problemów laryngologicznych, o powodzenie na studiach. Dla całej rodziny o dar zdrowia, proszę.
2016-04-12 13:04:06

"Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie." By Jezus Chrystus nieustannie przychodził do nas i wypełniał nas Sobą, by uwalniał od zaspokajania naszych głodów na różne fałszywe sposoby.
2016-04-12 12:04:58
gabrysia
Najdobrotliwszy Panie Jezu! By wszystko, co czynię..., by wszystko, co czynią moi bliscy - przenikała Twoja Wierna Uszczęśliwiająca Miłość. Amen. Chryste, Skało ocalenia, usuń wszelkie przeciwności i pomóż nam bezpiecznie dotrzeć do celu. Amen.
2016-04-11 13:04:29
Siostra
św. Józefie przychodzę błagać o Twoje ocalenie, narobiłam głupstw Bóg mi świadkiem jak tego żałuję, błagam o Twoją pomoc i wstawiennictwo u Tronu Najwyższego, nie zostawiaj mnie samej bez Twojej pomocy św. Józefie, ja za Twoją pomoc i obronę obiecuję pielgrzymować do Ciebie oraz szerzyć na co dzień Twoje orędownictwo. Ukochany Ojcze Ty wiesz ile lęku jest we mnie, proszę pomóż mi.
2016-04-11 10:04:36

Bardzo proszę o modlitwę w intencji jutrzejszej sprawy sądowej o godz. 9.00 naszej Wspólnoty Mieszkaniowej. BY BOŻA SPRAWIEDLIWOŚĆ NAPEŁNIŁA SERCE SĘDZIEGO i WYDAŁA UCZCIWY I SPRAWIEDLIWY WYROK. PRZEZ JEZUSA CHRYSTUSA PANNA NASZEGO. Amen:-)
2016-04-11 10:04:34
Marlena
Św.Józefie wspieraj swoim wstawiennictwem nowożeńców:Marcina Koniecko i Klaudię Izabelę Kowalczyk.Nauczyć ich silnej wiary miłości i pomóż im wypełnić zadania wynikające z sakramentu małżenstwa
2016-04-10 19:04:16
Jola
Proszę o modlitwę za nawrócenie mojego syna Krzysztofa, za nowe życie dla niego o szczęśliwe zdanie egzaminu maturalnego i dostanie się na wymarzone studia. Dla mnie proszę o modlitwę całkowitego uleczenia z choroby nowotworowej.
2016-04-10 19:04:08
Klaudia
Proszę o modlitwę za mojego synka, którego noszę pod sercem-aby choroba, którą jest zagrożony się cofnęła. Aby jego nerki sprawnie działały. Ufam Ci Maryjo i Jezuniu i powierzam moje dzieciątko Waszej opiece!
2016-04-10 17:04:40
Danuta
Proszę o modlitwę w intencji mojego brata Ryszarda, który leży w szpitalu po ciężkim wylewie krwi do mózgu. Bóg zapłać za modlitwę.
2016-04-08 22:04:27
Asia
BŁAGAM o modlitwę aby sąd 20.04. (godz. 9.00) przyznał mi opiekę prawną nad dwójką naszych dzieci Kacperkiem i Gabrysią, które teraz mieszkają osobno ze względu na separację faktyczną z mężem. BŁAGAM o modlitwę, bo serce matki pęka mi z bólu, że dzieci nie są razem. Proszę również o modlitwę w intencji ratowania naszego małżeństwa Joanny i Karola. Boję się bardzo.Jezu ufam Tobie. Asia
2016-04-08 21:04:03
Asia
BŁAGAM o modlitwę w intencji ratowania naszego sakramentalnego małżeństwa Joanny i Karola oraz o przyznanie opieki prawnej matce nad dwójką naszych dzieci Kacperkiem i Gabrysią w dniu 20.04. o godz. 9.00 BŁAGAM o modlitwę. Asia
2016-04-08 17:04:58
gabrysia
"Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych." (Mt 4,4b) ULECZ MNIE, PANIE, SWOIM SŁOWEM, BOM SŁABA NA CIELE MOIM I DUSZY, BŁAGAM...
2016-04-08 08:04:00
Przemek
Proszę św Józefa o dobrą żonę
2016-04-07 16:04:52

Proszę o modlitwę za ciężko chorą Wiolettę. Bardzo cierpi fizycznie i psychicznie. Jezu, ufamy Tobie.
2016-04-07 14:04:35

Proszę o modlitwę za ciężko chorą Wiolettę. Bardzo cierpi fizycznie i psychicznie. Jezu, ufamy Tobie.
2016-04-07 14:04:35

"Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi." /św.Piotr/ Słuchajmy więc i wypełniajmy z miłością Jego Słowo, by wypełniła się w nas Święta Wola Boża. Amen! Przez wstawiennictwo Najświętszej Panienki, Św. Józefa, Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, a także Świętych Apostołów i Męczenników oraz Wszystkich Świętych, zawierzam Bożemu Miłosierdziu moją Kochaną Rodzinę, wszystkich Ludzi Tatr, moich Przyjaciół, Nieprzyjaciół Kościoła, Sąsiadów, Studentów i Uczniów, wszystkich Ludzi dobrej woli, Współpracowników i Wspólników spółki, a także pracę mojego Kochanego Męża. Oddaję Ci Panie Jezu wszystkie Duszyczki chore na ciele i duszy, które w sposób wiadomy jedynie Sobie, Pan Bóg do mnie sprowadza. I CHWAŁA MU ZA TO! Proszę także o wiele Łask Bożych dla Was, Drogie Siostry oraz dla wszystkich Drogich Braci Kapłanów, których ogarnia moje serce... Jak każdego dnia, tak i dziś dziękuję Dobremu Bogu za powołanie Wszystkich Dusz do tej Bożej Pięknej Służby. AMEN! Z niezwykłej Łaski Pana, w sposób całkowicie oddany, łącznie z głęboką modlitwą, Eucharystią i postem zupełnym, oddaję Bogu, naszemu Stwórcy, mojego Umiłowanego w Panu Przyjaciela, ks. Grzegorza Lechowicza, prosząc o głębokie oczyszczenie Jego Serca i napełnienie Go Czystą, Piękną, Uszczęśliwiającą Bożą Miłością, by zdecydowanym i prężnym krokiem na wieczną Chwałę Boga Ojca, nieustannie miał siłę iść w ciemno za Światłem, Którym jest Sam Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel, ...i tylko w tę naszą - pamiętasz :-) PIĄTĄ STRONĘ ŚWIATA, bo i nigdzie więcej! Niech nasza Mateczka otacza Go Swoją Matczyną Opieką oraz Miłością, zwłaszcza w tych trudnych chwilach życia... Niech wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Łaski, by podejmowany trud zmagania się z codziennością uskrzydlał Go i pozwolił dotykać Nieba już tu na ziemi. Przez szczególne orędownictwo Świętego Brata Charbela, proszę o całkowite wypełnienie Woli Bożej w nas, o Światło Ducha Świętego, o Wielką Bożą Odwagę i Siłę w wiernym pielgrzymowaniu, które wyznacza nam Pan Zastępów. Napełniaj nas Panie Twoją Wierną, Niepojętą i Uszczęśliwiającą Miłością, aż po same brzegi naszych serc, byśmy nie ustali w niesieniu jej na cały Twój Boży świat, w który nas posyłasz. Przenikaj nas, Boże, i poznaj nasze serca, doświadczaj nas i poznaj nasze myśli. I zobacz, czy idziemy drogą nieprawą, a poprowadź nas drogą Twojej Odwiecznej Wszechogarniającej i Wiernej Miłości. Byśmy już nic nad Ciebie nie pragnęli Jezu... Dziękuję Ci Panie, że uczyniłeś mnie, jakże przecież niegodną, narzędziem w Swoich Świętych Dłoniach. Dziękuję, że uczyniłeś mnie człowiekiem szczęśliwym i spełnionym już tu na ziemi. BOGU NIECH BĘDĄ WIELKIE DZIĘKI! Niech Jezus Eucharystyczny, Który przechodzi przez Święte Dłonie Kapłańskie, uświęca nas Wszystkich, abyśmy kiedyś mogli się spotkać w Królestwie naszego Niebieskiego Ojca. AMEN.
2016-04-07 12:04:11
   
 
 
© Zgromadzenie Sióstr Świętego Józefa, CSSJ