Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Dodaj intencje

Agnieszka
Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia dla chorego na płuca męża
2016-05-07 19:05:53
MARZENA
Św. Józefie uproś przemianę serca, uzdrowienie myśli i umysłu, oraz nawrócenie dla mojego męża Adama. O wyzwolenie go z więzów uzaleznienia od toksycznych osób, od nieprzeciętej pępowiny, od braku odpowiedzialności za naszą rodzinę. Św. Józefie ufam, że przyjdziesz z pomocą do naszej Rodziny, zapraszamy Cię.
2016-05-07 16:05:08
Michał
Prośba o modlitwę w intencji zdrowia,błogosławieństwa i obfitości materialnej.
2016-05-07 11:05:27
Sylwia
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie od działania ducha nieczystego, złego ducha
2016-05-06 19:05:22

Przez wstawiennictwo Najświętszej Panienki, Św. Józefa, Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, a także Świętych Apostołów i Męczenników oraz Wszystkich Świętych, zawierzam Bożemu Miłosierdziu moją Kochaną Rodzinę, Drogą memu sercu Ewelinę, wszystkich Ludzi Tatr, moich Przyjaciół, Nieprzyjaciół Kościoła, Sąsiadów, Studentów i Uczniów, wszystkich Ludzi dobrej woli, Współpracowników i Wspólników spółki, a także pracę mojego Kochanego Męża. Oddaję Ci Panie Jezu wszystkie Duszyczki chore na ciele i duszy, które w sposób wiadomy jedynie Sobie, Pan Bóg do mnie sprowadza. I CHWAŁA MU ZA TO! Proszę także o wiele Łask Bożych dla Was, Drogie Siostry oraz dla wszystkich Drogich Braci Kapłanów, których ogarnia moje serce... Jak każdego dnia, tak i dziś dziękuję Dobremu Bogu za powołanie Wszystkich Dusz do tej Bożej Pięknej Służby. AMEN! Z niezwykłej Łaski Pana, w sposób całkowicie oddany, łącznie z głęboką modlitwą, Eucharystią i postem zupełnym, oddaję Bogu, naszemu Stwórcy, mojego Umiłowanego w Panu Przyjaciela, ks. Grzegorza Lechowicza, prosząc o głębokie oczyszczenie Jego Serca i napełnienie Go Czystą, Uszczęśliwiającą Bożą Miłością, by zdecydowanym i prężnym krokiem na wieczną Chwałę Boga Ojca, nieustannie miał siłę iść w ciemno za Światłem, Którym jest Sam Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel, ...i tylko w tę naszą - PIĄTĄ STRONĘ ŚWIATA, bo i nigdzie więcej! Niech nasza Mateczka otacza Go Swoją Matczyną Opieką oraz Miłością, zwłaszcza w tych trudnych chwilach życia... Niech wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Łaski, by podejmowany trud zmagania się z codziennością uskrzydlał Go i pozwolił dotykać Nieba już tu na ziemi. Przez szczególne orędownictwo Świętego Brata Charbela, proszę o całkowite wypełnienie Woli Bożej w nas, o Światło Ducha Świętego, o Wielką Bożą Odwagę i siłę w wiernym pielgrzymowaniu, które wyznacza nam Pan Zastępów. Napełniaj nas Panie Twoją Wierną, Niepojętą i Uszczęśliwiającą Miłością, aż po same brzegi naszych serc, byśmy nie ustali w niesieniu jej na cały Twój Boży świat, w który nas posyłasz. Przenikaj nas, Boże, i poznaj nasze serca, doświadczaj nas i poznaj nasze myśli. I zobacz, czy idziemy drogą nieprawą, a poprowadź nas drogą Twojej Odwiecznej Wszechogarniającej i Wiernej Miłości. Byśmy już nic nad Ciebie nie pragnęli Jezu... Dziękuję Ci Panie, że uczyniłeś mnie, jakże przecież niegodną, narzędziem w Swoich Świętych Dłoniach. Dziękuję, że uczyniłeś mnie człowiekiem szczęśliwym i spełnionym już tu na ziemi. BOGU NIECH BĘDĄ WIELKIE DZIĘKI! Niech Jezus Eucharystyczny, Który przechodzi przez Święte Dłonie Kapłańskie, uświęca nas Wszystkich, abyśmy kiedyś mogli się spotkać w Królestwie naszego Niebieskiego Ojca na Uczcie Baranka. AMEN:-)
2016-05-05 10:05:21
Duszyczka
Bardzo proszę o gorące modlitwy w intencji ks.Ireneusza, który bardzo cierpi na ciele i duszy. Niech Dobry Bóg ma Go w Swej opiece!
2016-05-05 09:05:21
Aa
Proszę o modlitwę za chorego na raka Tomka.
2016-05-04 19:05:19
Kasia
Szczęść Boże Proszę o modlitwę uzdrowienie małżeństwa i o nawrócenie mojego męża Bernarda i uratowanie małżeństwa aby wycofał się ze sprawy rozwodowej i powrócił do mnie i dzieci.Bóg zapłać
2016-05-04 14:05:29
mama
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Sławomira,który szuka pracy i ma trudności w zatrudnieniu.Aby starania zakończyły się jak najszybciej i korzystnym podpisaniem stałej umowy.Bóg zapłać Siostrom za modlitwę.
2016-05-04 08:05:28
Asia
Jezu, Maryjo BŁAGAM Was uratujcie nasze sakramentalne małżeństwo Joanny i Karola BŁAGAM również o modlitwę aby sąd 30.05. (godz. 9.15) przyznał mi opiekę prawną nad dwójką naszych dzieci Kacperkiem i Gabrysią, które teraz mieszkają osobno ze względu na separację faktyczną z mężem. BŁAGAM o modlitwę, bo serce matki pęka mi z bólu, że dzieci nie są razem. Jezu ufam Tobie. Asia
2016-05-03 16:05:29
Aneta
Bardzo prosze o modlitwe za mnie i Tobiasza. Dwa lata temu bardzo prosilam Pana o spotkanie czlowieka z ktorym polaczy mnie milosc i przyjazn. Poznalam Tobiasza. Myslalam, ze Pan mnie wysluchal. Teraz sama nie wiem, poniewaz ten zwiazek to same klotnie. Moze to zly podstawil mi tego czlowieka? Moze Bog dal nam mulisc, a my to niszczymy...? Nie wiem co jest prawda.. Czy szukac porozumienia i terapii, czy rozstac sie? Walczyc sie, czy odciac od tego cczlowieka? Blagam Siostry o modlitwe za nas. Niech to sie ulozy z wola Boza i niech zapanuje w naszym zyciu milosc i spokoj. Razem, albo osobno. Ja juz nie mam sily. Wpadlam w depresje. Przebywam za granica i nie mam oparcia w nikim.Bardzo prosze o modlitwe. Bog zaplac z calego serca.
2016-05-03 01:05:50
siostra
św.Józefie przychodzę błagać o ratunek dla księdza Tomka, o łaskę uzdrowienia z bakteryjnego zakażenia gardła,proszę ześlij ocalenie,daj ulgę Księdzu,pomóż odzyskać głos,dodaj siły,spraw byśmy mogli dalej razem pracować,błagam św.Józefie wstaw się za nim,uproś łaskę uzdrowienia.
2016-05-02 23:05:47
Karolina
Bardzo proszę o gorącą modlitwę w intecji ratunku i naprawy mojego związku z Przemkiem. Proszę by Przemek w porę się opamiętał i docenił co miał. Proszę by zrozumiał, ze to co zrobiłam zrobiłam z miłości, by ratować nasz związek. Proszę by Pan Bóg wskazał mu prawidłową drogę w zyciu i uświadomił co jest w zyciu ważne - nie koledzy czy pieniądze a miłość.  Proszę by zrozumiał ile cierpienia i bólu zadał mi swoim zachowaniem iBardzo proszę o gorącą modlitwę w intecji ratunku i naprawy mojego związku z Przemkiem. Proszę by Przemek w porę się opamiętał i docenił co miał. Proszę by zrozumiał, ze to co zrobiłam zrobiłam z miłości, by ratować nasz związek. Proszę by Pan Bóg wskazał mu prawidłową drogę w zyciu i uświadomił co jest w zyciu ważne - nie koledzy czy pieniądze a miłość.  Proszę by zrozumiał ile cierpienia i bólu zadał mi swoim zachowaniem i szczerze tego żałował i chciał to naprawić. Proszę by to on teraz zaczął się o mnie starać i to jemu zaczęło zależeć. Proszę by przestał mnie krzywdzic i się ze mną pogodził, a ten kryzys jak miedzynamj nastał się zakończył i był dla nas okazja do refleksji i uświadomienia sobie ile dla siebie znaczymy i jak bardzo siebie potrzebujemy. Bóg zapłać za modlitwę.
2016-05-02 13:05:36
Jola
O wszelkie potrzebne do zbawienia łaski Boże dla Jolanty, Marka, Klaudii, Mateusza. O dobra, uczciwa pracę dla Marka i Mateusza, o uzdrowienie relacji w całej rodzinie, uwolnienie od nałogów dla Roberta, Małgorzaty i Rudolfa, o godne życie dla Klaudii i Mateusza, o oczyszczenie Mateusza z zarzutów. Amen.
2016-05-02 11:05:44
Siostra
Święty Józefie uproś zgodę dla mnie i mojej siostry, żeby do naszych relacji powróciło zaufanie. Spraw żeby w naszym związku zapanowała ogromna miłość, radość, spokój, lojalność i wzajemny szacunek. Abyśmy wspólnie potrafiły pokonywać przeszkody.
2016-05-02 10:05:56
Córka
Święty Józefie proszę o modlitwę i Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Jezusa Chrystusa za duszę śp. mojej Mamy Jadwigi w 15 rocznicę śmierci, jej synów, sióstr, brata oraz moich dziadków Zofii i Władysława. Uproś im zbawienie.
2016-05-02 10:05:44
Ela
Święty Józefie, proszę o wstawiennictwo ukończenia pracy mgr której napisanie przekładam od lat. Trzymaj mnie mocno w postanowieniach, które chcę doprowadzić do końca. Mój patronie, dziękuję że jesteś.
2016-05-02 10:05:30
Beata
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla 16 miesięcznej Natalki.
2016-05-01 20:05:27
Weronika
Swiety Jozefie za Twoim wstawiennictwem prosze o dobra prace, uczciwe wynagrodzenie, zdrowy glos, rozeznanie oraz meza. Prosze o zgode w naszej rodzinie.
2016-05-01 19:05:11
Ilona
Św Józefie ratuj nasze małżeństwo. Błagam o modlitwę za moje małżeństwo, o łaskę szczerej miłości mojego męża do mnie, o dary Ducha Świętego, o łaski potrzebne dla naszego małżeństwa, o to by mój mąż całkowicie zerwał kontakty z inną kobietą, za małżeństwo tej kobiety by pojednała się ze swoim mężem I do niego wróciła, o wyjście z trudnej sytuacji finansowej. Bóg zapłać.
2016-05-01 09:05:26
   
 
 
© Zgromadzenie Sióstr Świętego Józefa, CSSJ