Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Dodaj intencje

LIZA
Proszę o zdrowie błogosławieństwo opiekę Bożą o odpuszczenie wszystkich win nawrócenie przemianę i o uzdrowienie z ciężkiej choroby Tętniaków mojej mamy Barbary
2016-06-02 14:06:09
gabrysia
"Daj mi poznać Twoje drogi, Panie, naucz mnie chodzić Twoimi ścieżkami. Prowadź mnie w prawdzie Twych pouczeń, Boże i Zbawco, w Tobie mam nadzieję."/Ps.25/ Przez wstawiennictwo Najświętszej Panienki, Św. Józefa, Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, a także Świętych Apostołów i Męczenników oraz Wszystkich Świętych, zawierzam Bożemu Miłosierdziu moją Kochaną Rodzinę, Drogą memu sercu Ewelinę, wszystkich Ludzi Tatr, moich Przyjaciół, Nieprzyjaciół Kościoła, Sąsiadów, Studentów i Uczniów, wszystkich Ludzi dobrej woli, Współpracowników i Wspólników spółki, a także pracę mojego Kochanego Męża. Oddaję Ci Panie Jezu wszystkie Duszyczki chore na ciele i duszy, które w sposób wiadomy jedynie Sobie, Pan Bóg do mnie sprowadza. I CHWAŁA MU ZA TO! Proszę także o wiele Łask Bożych dla Was, Drogie Siostry oraz dla wszystkich Drogich Braci Kapłanów, których ogarnia moje serce... Jak każdego dnia, tak i dziś dziękuję Dobremu Bogu za powołanie Wszystkich Dusz do tej Bożej Pięknej Służby. AMEN! Z niezwykłej Łaski Pana, w sposób całkowicie oddany, łącznie z głęboką modlitwą, Eucharystią i postem zupełnym, oddaję Bogu, naszemu Stwórcy, mojego Umiłowanego w Panu Przyjaciela, ks. Grzegorza Lechowicza, prosząc o głębokie oczyszczenie Jego Serca i napełnienie Go Czystą, Uszczęśliwiającą Bożą Miłością, by zdecydowanym i prężnym krokiem na wieczną Chwałę Boga Ojca, nieustannie miał siłę iść w ciemno za Światłem, Którym jest Sam Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel, ...i tylko w tę naszą - PIĄTĄ STRONĘ ŚWIATA, bo i nigdzie więcej! Niech nasza Mateczka otacza Go Swoją Matczyną Opieką oraz Miłością, zwłaszcza w tych trudnych chwilach życia... Niech wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Łaski, by podejmowany trud zmagania się z codziennością uskrzydlał Go i pozwolił dotykać Nieba już tu na ziemi. Przez szczególne orędownictwo Świętego Brata Charbela, proszę o całkowite wypełnienie Woli Bożej w nas, o Światło Ducha Świętego, o Wielką Bożą Odwagę i siłę w wiernym pielgrzymowaniu, które wyznacza nam Pan Zastępów. Napełniaj nas Panie Twoją Wierną, Niepojętą i Uszczęśliwiającą Miłością, aż po same brzegi naszych serc, byśmy nie ustali w niesieniu jej na cały Twój Boży świat, w który nas posyłasz. Przenikaj nas, Boże, i poznaj nasze serca, doświadczaj nas i poznaj nasze myśli. I zobacz, czy idziemy drogą nieprawą, a poprowadź nas drogą Twojej Odwiecznej Wszechogarniającej i Wiernej Miłości. Byśmy już nic nad Ciebie nie pragnęli Jezu... Dziękuję Ci Panie, że uczyniłeś mnie, jakże przecież niegodną, narzędziem w Swoich Świętych Dłoniach. Dziękuję, że uczyniłeś mnie człowiekiem szczęśliwym i spełnionym już tu na ziemi. BOGU NIECH BĘDĄ WIELKIE DZIĘKI! Niech Jezus Eucharystyczny, Który przechodzi przez Święte Dłonie Kapłańskie, uświęca nas Wszystkich, abyśmy kiedyś mogli się spotkać w Królestwie naszego Niebieskiego Ojca na Uczcie Baranka. AMEN:-)
2016-06-02 08:06:29
Mirka
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie naszych dzieci : mózgu Zosi i serca Macieja. O potrzebe siły dla Łukasza i Sylwi. Proszę też o uzdrowienie ze zranień mojego męża Grzegorza.
2016-06-01 23:06:56
Ania
Ks. Jacek Misjonarz bardzo prosi o modlitwę : o łaske zachowania od niebezpieczeństw napadów.
2016-06-01 14:06:35
TWOJE DZIECKO
Przez wstawiennictwo św. Józefa w nowennie, którą dziś rozpoczęłam, proszę Cię Boże, jako Twoje dziecko o wysłuchanie moich próśb, które do Ciebie z ufnością zanoszę... AMEN.
2016-06-01 12:06:03
Aleksandra
Boże proszę Cię przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi i Św. Józefa o dar małżeństwa, potomstwa. Proszę Cię też pomoc w życiu zawodowym, obdarzaj mnie nieustannie łaską Ducha Św. Proszę o zdrowie dla całej rodziny, łaskę Ducha Św. dla każdego, opiekę Matki Bożej w każdym dniu. Proszę również w intencji p. Magdaleny, aby poprawiły się relacje w jej małżeństwie i nie doszło do rozwodu. Proszę Boże o opiekę dla Marianki ( dziewczyny poznanej w internecie), o opiekę dla niej i całej rodziny i pokój duszy dla jej siostry i jej dziecka. Bóg zapłać za wszystko co otrzymuję, bo łask jest wiele.
2016-05-31 19:05:22
Ewulek
Proszę o dar uzdrowienia w chorobie rak piersi z przerzutami do kosci, watroby,płuc, tylko Bog moze mnie uratowac
2016-05-31 17:05:35
gabrysia
"Wielbi dusza moja Pana, i raduje się duch mój w Bogu, moim Zbawcy. Bo wejrzał na uniżenie swojej Służebnicy..." AMEN!
2016-05-31 12:05:54
Renata
Bardzo proszę o modlitwę w intenci umocnienia wiary i podołaniu wszystkim obowiązkom, a także zdania środowego egzaminu.
2016-05-30 23:05:19
Beata
Proszę o modlitwę za Tomka.O cierpliwość w chorobie.Dla Edyty o siłę i wiarę w trudnym czasie.Za nas wszystkich,abyśmy mogli Ich wspierać, pomagać,być z Nimi.Bardzo Dziękuję.
2016-05-30 14:05:39
Karolina
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mnie i Przemka, byśmy do siebie wrócili. Bóg zapłać.
2016-05-30 14:05:03
anonimowo
Ojcze bardzo cię proszę żebym w środę 1 czerwca nie dostał żadnego skierowania żadnej propozycji pracy ani kursu z urzędu pracy bo bym pomógł mamie przy dzieciach małych
2016-05-30 12:05:18
Ania
O dobą śmierć dla mojego dziadka Zbyszka, który jest ateistą i jest w szpitalu. By godzina jego śmierci była zgodna z Wolą Bożą. A w jej godzinie był na to przygotowany. By nawrócił się przed śmiercią i oddał ducha przy Jezusie i Maryi za wstawiennictwem Sw Józefa Ojcu Niebieskiemu. Amen Bóg zapłać.
2016-05-29 14:05:59
Sylwia
Proszę o modlitwę , by moja przyjaciolka byla z wiadoma Bogu osoba , by byli razem i szczesliwi
2016-05-28 13:05:09
Gosia
Bardzo proszę o wsawienictwo za mną proszę o łaskę macierzyństwa oraz o męża. Bóg zapłać Gosia
2016-05-28 09:05:47
Renata
Proszę o modlitwę w intencji zdania egzaminu z ortopedii i wszystkich kolokwiów, a także bym zdążyła oddać wszystkie prace
2016-05-27 15:05:46
Anna
Prosimy o modlitwe w intencji małego Alanka chorego na białaczke, prosimy o modlitwe ,o wyproszenie u Boga łaski powrotu do zdrowia dla niego.
2016-05-27 11:05:08
gabrysia
Proszę Cię Panie Jezu o siłę, mądrość i wierność Tobie, by mogła dzielnie znosić trudności, które przychodzą pod nogi mojego życia. Naucz mnie jeszcze piękniej dzielić się radością i miłością, której doświadczam w swoim sercu poprzez to, że spotkałam Ciebie na drodze mojego życia... Naucz mnie Panie jeszcze piękniej kochać... BĄDŹ UWIELBIONY W MOIM ŻYCIU BOŻE, W ŻYCIU TYCH WSZYSTKICH DROGICH MI OSÓB, KTÓRE NIEUSTANNIE TOBIE PRZEDSTAWIAM... BĄDŹ UWIELBIONY W NASZYCH TRUDNOŚCIACH, W NASZYCH RADOŚCIACH I W NASZYCH PRAGNIENIACH, BY WYPEŁNIŁA SIĘ TWOJA ŚWIĘTA WOLA. Amen.
2016-05-27 10:05:52
Eliza
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Krzysztofa
2016-05-26 21:05:41
ANNA
Kochane Siostry . Zwrcam się do Was z prośbą o gorącą modlitwe za Antosia piskorka. Chłopczyk choruje na raka mózgu i wodoglowie. Ma 4 latka. Obecnie przebywa w lubelskim hospicjum. Proszę o modlitwę i mszę za jego zdrowie. Bóg zapłać
2016-05-26 11:05:25
   
 
 
© Zgromadzenie Sióstr Świętego Józefa, CSSJ