Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Dodaj intencje

Anna
Błagam Cię również w pewnych bardzo trudnych relacjach rodzinnych, miej w opiece Andrzeja, Ryszarda,Roksane i problemy małżeńskie pewnych rodzin. Bądź pozdrowiony po wszystkie czasy najdroższy św Józefie. Chciałam Ci podziękować, że opiekujesz się moim samochodem Bądź pozdrowiony
2016-03-12 22:03:38
Wojciech
Proszę o modlitwę w intencjach naszej Rodziny - o dar pojednania, o dobre Boże relacje rodzinne, a także o łaskę przemiany serca i nawrócenie dla Barbary
2016-03-11 22:03:58
gabrysia
"Pan jest blisko ludzi skruszonych w sercu, ocala upadłych na duchu. Liczne są nieszczęścia, które cierpi sprawiedliwy, ale Pan go ze wszystkich wybawia." /Ps34/ POKOJU DUCHA ORAZ NIEZŁOMNEJ NADZIEI W BOGU KOCHANI :-)
2016-03-11 08:03:24
Łukasz
Szczęść Boże, Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Św.Józefa w moich intencjach o dobry przebieg leczenia poważnej choroby,wytrwałość w cierpieniu i potrzebne łaski.
2016-03-10 22:03:30
Anna
Kochane Siostry dziękuję za modlitwę w mojej intencji. Proszę o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Taty Zbigniewa i brata Andrzeja i Artura.
2016-03-10 21:03:30
Jana
Drogie siostry, chciałbym znowu prosić o wasze modlitwy, jestem tak bardzo wyczerpana. Proszę, módlcie się, aby Pan głęboko uleczyć każdą chwilę mojego życia z Jego bezwarunkowej miłości i aby Pan dać mi znać z całego serca swego nieskończonego miłosierdzia we wszystkich moich przeszłych grzechów. Od wielu lat po konwerziji jestem ciągle straszliwie torturowana przez bolesne ciemności, bardzo mocne diabelskie opresje i głębokim poczuciem winy, prawie nie mógł modlić się o wiele lat. To straszne cierpienie... Dziękuję bardzo za wszystko! Niech was Bóg błogosławi. Jana, Slowacja
2016-03-10 16:03:00
zbyszek
O opiękę Świętego Józefa dla Zbigniewa i rodziny
2016-03-10 15:03:22
gabrysia
"Odrzućcie od siebie wszystkie grzechy i utwórzcie sobie nowe serce i nowego ducha." (Ez 18,31) BŁOGOSŁAWIONEGO CZASU DRODZY BRACIA I SIOSTRY W WIERZE W ZADUMIE NAD GŁĘBOKIM SENSEM NASZEGO PIELGRZYMOWANIA... Przez wstawiennictwo Najświętszej Panienki, Św. Józefa, Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, a także Świętych Apostołów i Męczenników oraz Wszystkich Świętych, zawierzam Bożemu Miłosierdziu moją Kochaną Rodzinę, wszystkich Ludzi Tatr, moich Przyjaciół, Nieprzyjaciół Kościoła, Sąsiadów, Studentów i Uczniów, wszystkich Ludzi dobrej woli, Współpracowników i Wspólników spółki, a także pracę mojego Kochanego Męża. Oddaję Ci Panie Jezu wszystkie Duszyczki chore na ciele i duszy, które w sposób wiadomy jedynie Sobie, Pan Bóg do mnie sprowadza. I CHWAŁA MU ZA TO! Proszę także o wiele Łask Bożych dla Was, Drogie Siostry oraz dla wszystkich Drogich Braci Kapłanów, których ogarnia moje serce... Jak każdego dnia, tak i dziś dziękuję Dobremu Bogu za powołanie Wszystkich Dusz do tej Bożej Pięknej Służby. AMEN! Z niezwykłej Łaski Pana, w sposób całkowicie oddany - składam w ofierze mojemu Bogu i Stwórcy, Umiłowanego w Panu Przyjaciela, ks. Grzegorza Lechowicza, prosząc o głębokie oczyszczenie Jego Serca i napełnienie Go Czystą, Piękną, Uszczęśliwiającą Bożą Miłością, by zdecydowanym i prężnym krokiem na wieczną Chwałę Boga Ojca, nieustannie miał siłę iść w ciemno za Światłem, Którym jest Sam Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel, ...i tylko w tę naszą - pamiętasz :-) PIĄTĄ STRONĘ ŚWIATA, bo i nigdzie więcej! Niech nasza Mateczka otacza Go Swoją Matczyną Opieką oraz Miłością, zwłaszcza w tych trudnych chwilach życia... Niech wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Łaski, by podejmowany trud zmagania się z codziennością uskrzydlał Go i pozwolił dotykać Nieba już tu na ziemi. Przez szczególne orędownictwo Świętego Brata Charbela, proszę o całkowite wypełnienie Woli Bożej w nas, o Światło Ducha Świętego, o Wielką Bożą Odwagę i Siłę w wiernym pielgrzymowaniu, które wyznacza nam Pan Zastępów. Napełniaj nas Panie Twoją Wierną, Niepojętą i Uszczęśliwiającą Miłością, aż po same brzegi naszych serc, byśmy nie ustali w niesieniu jej na cały Twój Boży świat, w który nas posyłasz. Przenikaj nas, Boże, i poznaj nasze serca, doświadczaj nas i poznaj nasze myśli. I zobacz, czy idziemy drogą nieprawą, a poprowadź nas drogą Twojej Odwiecznej Wszechogarniającej i Wiernej Miłości. Byśmy już nic nad Ciebie nie pragnęli Jezu... Dziękuję Ci Panie, że uczyniłeś mnie, jakże przecież niegodną, narzędziem w Swoich Świętych Dłoniach. Dziękuję, że uczyniłeś mnie człowiekiem szczęśliwym i spełnionym już tu na ziemi. BOGU NIECH BĘDĄ WIELKIE DZIĘKI! Niech Jezus Eucharystyczny, Który przechodzi przez Święte Dłonie Kapłańskie, uświęca nas Wszystkich, abyśmy kiedyś mogli się spotkać w Królestwie naszego Niebieskiego Ojca. AMEN.
2016-03-10 11:03:38
gabrysia
Dziś w sposób bardzo szczególny powierzam Dobremu Bogu mojego syna Umiłowanego Miłosza, który przystąpi do Sakramentu Bierzmowania. Niech Duch Święty spocznie na Nim i niech Go prowadzi przez całe życie w Swoim Świętym Świetle. Amen. Za całą naszą Polską młodzież przyjmującą Sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej, by stali się prawdziwymi Żołnierzami Chrystusa! Z nieustanną modlitwą!
2016-03-10 11:03:37
madzia
Święty Józefie zawierzam się całkowicie Tobie.Oddaje pod Twoją opiekę i błagam Cie o łaskę stałej pracy i szczęśliwie zdany egzamin na prawo jazdy w Dniu Twojego Święta 19 marca. Niech moje imię będzie wypisane w Twoim sercu. Ocal Józefie moją rodzinę .Amen
2016-03-10 10:03:11
Asia
Jezu, Maryjo, wszyscy święci, aniołowie BŁAGAM Was uratuje nasze sakramentalne małżeństwo Joanny i Karola. Proszę również o modlitwę w intencji przyznania mi opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci Kacperkiem i Gabrysią. BŁAGAM o modlitwę. Asia
2016-03-09 09:03:10
A.
O łaski Boże dla Misjonarza, dar głębokiej wiary, dobre zdrowie , zachowanie od niebezpieczeństw oraz ukojenie tęsknotyz a Ojczyzną.
2016-03-08 13:03:08
:-)
"Prawdziwe, uzdrawiające spotkanie z Jezusem dokonuje się w najgłębszej samotności-w przestrzeni serca, do której nikt inny, nawet najbardziej kochany człowiek nie ma dostępu." WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ ZA MODLITWY! Kolejna Owieczka powróciła do Pana:-)
2016-03-08 10:03:31
Ewa
Św.Ks Zygmuncie usłysz moje prośby, bardzo potrzebujemy bożego miłosierdzia bo tylko ono może odmienić życie moje i córki .Proszę drogie siostry pamiętajcie w swoich modlitwach o nas o Ewie i o Wiktorii.
2016-03-07 22:03:07
Iwona
Św.Józefie pomóż Leszkowi ma kłopoty jego córka wzieła pożyczkę a on ma teraz kłpoty.
2016-03-07 18:03:28
tERESA
KOCHANY JEZU,ŚW.JÓZEFIE,ŚW.ZYGMUNCIE BŁAGAM WAS O DAR POTOMSTWA DLA ULI I BARTKA.
2016-03-07 13:03:26
Halina
Bardzo proszę o modlitwę dziękczynno-błagalną przez wstawiennictwo sw. Zygmunta i sw. Józefa w intencji naszego syna Piotra, który jutro obchodzi swoje 18-te urodziny. Niech Miłosierny Bóg Ojciec błogosławi Mu przez całe życie a Święty Anioł Stróż i Święci Patronowie od chrztu i bierzmowania wypraszają potrzebne łaski, Dary Ducha Świętego, zdrowie i siły do nauki i rozwijania talentów. Matko Najswiętsza Tobie dziękuję za uratowanie naszego Syna przed narodzeniem i Matczyną opiekę nad całą naszą Rodziną. Bóg zapłać!
2016-03-07 12:03:57
mama
Bardzo proszę o modlitwę za syna aby podjął decyzję dotyczącą udziału w kursie, który pomoże mu znaleźć pracę.
2016-03-07 12:03:32
Ewa
Dziękuję z całego serca za pomoc w pisaniu egzaminu zawodowego w poprzednim tygodniu, bez względu na jego wynik jestem bardzo wdzięczna Tobie Św. Józefie, że byłeś przy mnie w trudnym czasie. Jednocześnie proszę dopomóż mi aby wynik był pozytywny oraz, abym z pokorą przyjęła wolę Bożą.
2016-03-07 10:03:28
żona
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego Męża, który dziś po wielu latach przystąpi z Łaski Pana do Sakramentu Pokuty i Pojednania. Prośmy o Bożego Spowiednika dla Niego. Amen.
2016-03-07 09:03:57
   
 
 
© Zgromadzenie Sióstr Świętego Józefa, CSSJ